Kempingai/poilsiavietės

Filtras:

Kempingas Slėnyje


0 (0)
Lietuva / Trakų rajono savivaldybė

Laisvalaikio ir verslo centras „Slėnis“ įsikūręs 5,6 ha teritoriją užimančiame Galvės ežero pusiasalyje, buvusioje Totoriškių dvaro sodyboje. Totoriškių dvaro sodyba yra vienmetė su Užutrakio Tiškevičių dvaru ir parku. Jos pirmieji savininkai pasirinko nuostabiausią vietą – pusiasalį, nuo kurio matosi didžioji dalis Galvės ežero ir pagrindinė jo puošmena – Trakų salos pilis. Tai vienas nuostabiausių Lietuvos kampelių, esantis Trakų istoriniame–nacionaliniame parke, tik 30 km nutolęs nuo Vilniaus.
Komentarai: 0

Kemperių stovyklavietė Pajiešmeniai


4.8 (5)
Lietuva / Pasvalio rajono savivaldybė

Ramus poilsis kaime, šiaurės Lietuvoje 1.2 km nuo kelio Via Baltica (A10, E67) - kelias „Kaunas-Ryga-Talinas“. Sodyboje galima susikalbėti lietuviškai, olandiškai, angliškai, vokiškai, prancūziškai, ispaniškai, rusiškai. Daugiau informacijos rasite: http://camperplace-ltu.page.tl/
Komentarai: 0

Medaus slėnis


4 (2)
Lietuva / Jurbarko rajono savivaldybė

Kempingas, nakvynė, poilsis
Komentarai: 0

Poilsio bazė Šilaičiai


3.2 (5)
Lietuva / Alytaus rajono savivaldybė

Aktyvus ir turiningas poilsis gamtoje. Pušynas prie ežero. Kempinge 48 aikštelės kemperiams su elektros ir vandens tiekimu, biotualetų išpylimo rezervuaras.
Komentarai: 0

Poilsio bazė „Rūta“


4.57 (21)
Lietuva / Molėtų rajono savivaldybė

Poilsis, stovyklos, vaikų stovyklos, poilsio bazė „Rūta“, kaimo turizmas, apgyvendinimas, furšetai
Komentarai: 2

Stovyklavietė „Dubysa“


4.67 (3)
Lietuva / Kauno rajono savivaldybė

Stovyklavietė „Dubysa“ įsikūrusi prie pat Dubysos kranto.Čia puikiai laiką praleis mažas draugų ar šeimos ratas. Svečiai galės pasimėgauti ne tik rusiška pirtimi, bet ir visų poilsiautojų pamėgtu kubilu, o norintys pavėšėti ilgiau, turės galimybę ir nakvynei.
Komentarai: 0

Spalio krantas


1 (1)
Lietuva / Molėtų rajono savivaldybė

Poilsiavietė ant ežero kranto
Komentarai: 0

Stovyklavietė Zarasuose


4.4 (5)
Lietuva / Zarasų rajono savivaldybė

Nakvynė Zarasų rajone. Stovyklavietėje teikiama apgyvendinimo paslauga. Stovyklavietė yra įsikūrusi jaukiame gamtos kampelyje ežeringame Zarasų rajone. Stovyklavietė iš visų pusių apsupta vandens – Antalieptės marių bei kitame slėnyje esančios Šventosios upės. Gaivus ir tyras stovyklavietės oras suteiks Jums visišką ramybę, poilsį ir padės pamiršti kasdienius rūpesčius bei pabėgti nuo miesto šurmulio. Tai pigi nakvynės galimybė Zarasų rajone, kur šiltus vasaros vakarus galite praleisti laužo šviesoje ar stebėti kaip leidžiasi saulė žiūrint į Antalieptės marias.
Komentarai: 0