Nakvynė ir pusryčiai (B&B)

Filtras:

Vasaknų dvaras


3 (2)
Lietuva / Zarasų rajono savivaldybė

Vasaknų dvaro sodyba, įsikūrusi ant Vasaknų ežero pakrantės - tai Jūsų ypatingų švenčių vieta, kur kiekvienas Jūsų svečias jausis svarbus; tai ir Jūsų sėkmingo darbo vieta, tinkanti svarbiems verslo susitikimams ar konferencijoms.
Komentarai: 0

Trakaitis - privatus poilsis Trakuose


4.78 (9)
Lietuva / Trakų rajono savivaldybė

Svečių namai „Trakaitis“ įsikūrė vaizdingoje ir ramioje Trakų miesto vietoje netoli Babruko ežero. Tai patraukli vieta norintiems praleisti laiką gamtos apsuptyje ir tuo pačiu naudotis visais šiuolaikinio gyvenimo patogumais.
Komentarai: 4

Nakvynė „Pas Justę“


0 (0)
Lietuva / Neringos rajono savivaldybė

Poilsiui siūlome dviviečius, triviečius ir keturviečius kambarius su TV, šaldytuvais ir visais kitais patogumais. Kambarių nuomos kaina parai sezono metu 150 – 300 Lt, ne sezono metu 100 – 150 Lt. Banketinėje salėje Jūs pusryčiausite, rengsite vakarones ir švęsite jubiliejus, konferencijas. Visuose kambariuose ir teritorijoje galima naudotis belaidžio interneto (angl. Public Wi-Fi) paslauga nemokamai. Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą poilsio laiką ir užsisakykite dabar. +37069889644, +37046952354 (Rima)
Komentarai: 0

J.Budrienės įmonė „SimLina“


0 (0)
Lietuva / Klaipėdos rajono savivaldybė

Virš restorano esantis viešbutis - motelis laukia svečių. Jūsų paslaugoms: 8 patogūs ir jaukūs kambariai, skanūs ir sotūs pusryčiai, konferencijų salė, automobilių stovėjimo aikštelė, kiemelis, malonus ir draugiškas aptarnavimas.
Komentarai: 0

Rajono turizmas. Vitos Bukinos sodyba


0 (0)
Lietuva / Vilniaus rajono savivaldybė

Banketinės salės nuoma (iki 50 žmonių) Pirties su baseinu, nuoma (iki 25 žmonių) Apgyvendiname turistus Suteikiame nakvynes.
Komentarai: 0