Vestuvės ant vandens? Tai tik viena iš paslaugų, kurias siūlo JOVILA

Vestuvės ant vandens? Tai tik viena iš paslaugų, kurias siūlo JOVILA

Vestuvės ant vandens? Tai tik viena iš paslaugų, kurias siūlo JOVILA

Vestuvės ant vandens? Tai tik viena iš paslaugų, kurias siūlo JOVILA

Vestuvės ant vandens? Tai tik viena iš paslaugų, kurias siūlo JOVILA

Vestuvės ant vandens? Tai tik viena iš paslaugų, kurias siūlo JOVILA

Vestuvės ant vandens? Tai tik viena iš paslaugų, kurias siūlo JOVILA

Vestuvės ant vandens? Tai tik viena iš paslaugų, kurias siūlo JOVILA

Vestuvės ant vandens? Tai tik viena iš paslaugų, kurias siūlo JOVILA

Neseniai mūsų kolektyvui teko lankytis viename gražiausių Lietuvos kampelių – Neringoje. Paplaukioję laivu ir nuostabiai praleidę dieną, nusprendėme pakalbinti Jovitą Kauneckytę – Šeškauskienę. Ponia Jovita yra vandens turizmo agentūros JOVILA direktorė. Ši bendrovė yra subūrusi mažųjų laivų savininkus Kuršių marių regione ir siūlo įsimintinas vandens turizmo laivais paslaugas. Galima rinktis kelionę laivais Kuršių mariomis, Baltijos jūra ar Nemuno delta pramoginiu keleiviniu laivu, jachta ar kateriu. Galima plaukti žvejoti į marias ar jūrą, o galima ir švęsti asmenines ar kolektyvines šventes plaukiojant.

Būtų labai įdomu išgirsti Jūsų istoriją. Kaip ir nuo ko Jūs pradėjote šią iš pirmo žvilgsnio netradicinę veiklą?

Vandens turizmo agentūra JOVILA veiklą pradėjo nuo 2004 m. Pradžioje laivyną sudarė tik 6 laivai, kuriais organizavome plaukimus iš Nidos ir iš Juodkrantės. Kadangi esame iš Neringos ir pažįstame kurortinio sezono veiklą, pastebėjome, jog tuo laikotarpiu vienintelė galimybė susiorganizuoti išvyką laivu buvo tik jau atvykus į Neringą ir atėjus iki laivo. Iš anksto užsakyti šią paslaugą buvo sudėtinga, o informacijos internete apie mariose plaukiojančius laivus, plaukimo maršrutus, apie galimybę laivuose švęsti šventes ir organizuoti kolektyvo išvykas labai trūko. Taigi internetinėje svetainėje pateikėme išsamią informaciją apie skirtingus laivus, išreklamavome laivų nuomos paslaugą ir ėmėmės organizuoti įvairius renginius laivuose bei iškylas laivais tiek organizacijoms, tiek šeimoms ir draugų grupėms.

Artinasi vasaros sezonas. Kada jis prasideda pas Jus ir iki kada trunka? Ar pasitaiko, kad viskas būna suplanuota jau iš anksto ir norėdami užsakyti Jūsų paslaugas laivais, žmonės tiesiog nebespėja? Gal turite patarimų, prieš kiek laiko žmonės turi tartis su Jumis, kad netektų nusivilti negavus paslaugos?

Taip, artinasi vasaros sezonas – prasidės aktyvusis veiklos sezonas. Dažniausiai po marias pradedame plaukioti nuo balandžio vidurio ir aktyviai plaukiojame iki rugsėjo pabaigos. O šaltaisiais mėnesiais (nuo rugsėjo iki gegužės), jeigu tik orai palankūs, plukdome žvejus mėgėjus į menkių žūklę jūroje. Jeigu šalta žiema neaplanko, veiklą vykdome visus metus, tačiau dažniausiai apie 2 žiemos mėnesius atostogaujame.

Taip, būna, kad savaitgaliais (ypatingai šeštadieniais) iš anksto užsakomi visi laivai, ir jau nebelieka, ką pasiūlyti dar besidomintiems žmonėms. Dėl to siūlome planuotis anksčiau - paprastai rezervacijas priimame nuo kovo mėnesio ir jau tuomet kai kurie klientai skuba užsisakyti net ir rugsėjo savaitgalius. Griežtų taisyklių nėra – kartais būna, kad ir tai pačiai dienai turime laisvą laivą, kurį galime išnuomoti ir suorganizuoti smagią išvyką. O dažniausiai šventę laive arba kelių dienų kolektyvo išvyką su nakvyne žmonės planuoja maždaug prieš 2 mėnesius ar mėnesį, o trumpesnius pasiplaukiojimus prieš kokias 2-3 savaites.

Ar turite daug svečių iš užsienio? Kokių užsienio šalių žmonės daugiausiai mėgsta Jūsų siūlomas pramogas? Gal pastebite tam tikras tendencijas apie turistus Lietuvoje?

Pagrindiniai mūsų užsakovai yra lietuviai: tai ir įmonių kolektyvai, įvairios organizacijos, šeimos ir draugų būriai bei kelionių agentūros. Bendraujame ir su užsienio agentūromis ir organizacijomis, dažnai tarptautinės įmonės organizuoja išvykas laivais savo užsienio partneriams ir klientams. Neretai vestuvininkai ir jubiljatai nori išskirtinės aplinkos savo šventei, kad nustebintų iš įvairių šalių susirinkusius į laivą draugus ir šeimos narius.

Turite daugybė laivų, kurie skiriasi vienas nuo kito. Kaip reikėtų žmonėms orientuotis ir žinoti, koks laivas jiems tinkamiausias?

Galime pasiūlyti įvairius laivus, kurie skiriasi pagal savo dydį (nuo 4 iki 200 vietų), tipą (greitaeigiai kateriai, keleiviniai laivai, jachtos, kurėnai), komforto lygį (žvejybiniai, keleiviniai arba pramoginiai laivai su restoranu ir baru), išplaukimo vietas (iš Klaipėdos, Nidos, Mingės, Rusnės, Uostadvario, Juodkrantės), plaukiojimo maršrutus (po Kuršių marias, Nemuno deltą ir į Baltijos jūrą) ir papildomas pramogas laivuose (galimybė pateikti žuvienę ir pikniką laive, erdvė šokiams, galimybė surengti konferenciją su įranga, baro ir restorano paslaugos ir pan.).

Visada pasiūlome klientams kelis laivų variantus ir padedame išsirinkti tinkamiausią, t.y. laivą, jachtą arba katerį, labiausiai atitinkantį jų pageidavimus, pagal keleivių skaičių, norimą išplaukimo vietą, plaukimo maršrutą bei biudžeto galimybes.

Organizuojate ne tik trumpas kelių valandų keliones, bet ir ilgas išvykas grupėms. Ką įprastai veikia tokios grupės išplaukusios dienai ar dviems?

Siūlome laivo nuomą, jachtos nuomą arba katerio nuomą nuo vienos valandos iki visos dienos plaukimo, taip pat jachtų nuomą kelioms paroms su nakvyne. Labai populiaros įmonės kolektyvų ir draugų grupių savaitgalio išvykos su turiningu dienos pasiplaukiojimu laivu, nakvyne ir pirtele sodyboje, maitinimu, muzikine vakarone ir įvairiomis pramogomis. Siūlome komandinius žaidimus ir varžybas, komandos formavimo užduotis, aktyvius žygius su dviračiais, kanojomis, plaustais, vėjaračiais, arba pažintines ekskursijas su gidais. Laive paprastai patiekiame tradicinę žuvienę ir rūkytos žuvies asorti. Dažniausias maršrutas savaitgalio išvykai prasideda iš Mingės kaimo – čia apsistojame sodyboje ant Minijos upės kranto, plaukiame laivu per Nemuno deltą ir aplink marias, aplankydami Juodkrantę, Nidą, Uostadvarį, grožėdamiesi Kuršių nerijos kopomis, praplaukdami Ventės ragą.

Ar pakankamai lietuvių rengia savo šventes Jūsų laivuose?

Tikrai džiugina, kad lietuviai siekia išskirtinai paminėti svarbias šventes ir visos dienos renginys – pobūvis laive ar simbolinis pasiplaukiojimas yra tapęs svarbiu šventės akcentu. Plaukiančiame laive švenčiamos vestuvės, gimtadienis, jubiliejus, krikštynos, draugų susitikimai, mergvakaris, bernvakaris. Vis dažniau moksleiviai ir studentai mokslo metų baigimo proga pageidauja plaukti laivu. Tėvai su vaikais šitaip išskirtinai nori paminėti vaikų išleistuves. Laivas – puiki vieta teminiams vakarėliams.

Įmonės ir organizacijos laivuose rengia įmonės renginius, išvažiuojamuosius susitikimus su partneriais ir klientais, seminarus, mini konferencijas. O dažniausiai įmonių kolektyvai organizuojasi bendradarbių vasaros iškylas.

Vestuvės laive – skamba tikrai egzotiškai. Ar vis daugiau žmonių išbando šią naujovę? Kas laukia žmonių, organizuojančių tokias vestuves?

Vestuvės viename ar kitame laive organizuojamas beveik kiekvieną savaitgalį. Klaipėdiečiams ir kitiems pamario vietovių gyventojams, o kartais net ir vilniečiams, vestuvės laive vizualizuojamos lyg svajonių šventė. Ir tai iš tiesų išskirtinė aplinka ypatingai šventei, siekiant įspūdingai atšvęsti ir palikti įsimintiną įspūdį svečiams.

Mažesnius pramoginius laivus ar jachtas jaunieji pasirenka nedidelėms šeimyninėms vestuvėms. Plaukiojame vaizdingu maršrutu, laive svečiai užkandžiauja, mėgaujasi gėrimais, groja muzika, fotografai fiksuoja laimingus ir plazdančius vėjyje jaunuosius ir svečius. Siūlome ir 50 svečių talpinančius pramoginius laivus arba senovinį burlaivį, kuriuose pateikiame šventinį maitinimą, yra erdvės šokiams su gyva muzika.

Labai populiaru rinktis trumpus romantiškus pasiplaukiojimus laivu ar jachta tik jauniesiems arba kartu su palyda. Tai mėgstamas pasirinkimas originalioms fotosesijoms.

Įspūdingiausios vestuvės laive – tai mūsų siūlomame prabangiausiame ir didžiausiame pramoginiame 4 aukštų laive su 3 deniais, su restoranu ir baru, su jaukiu 80 svečių vienoje erdvėje sutalpinančiu salonu. Laive jaunieji vis dažniau pageidauja atlikti santuokos ceremoniją. Laivo restoranas pateikia išskirtinį šventinį meniu. Muzikinės grupės ir renginio vedantieji sukuria nepakartojamą šventę, kupiną linksmybių, kurios tęsiasi iki tamsios vėlumos, laivui plaukiojant po Kuršių marias.

Daugiau apie JOVILOS siūlomas paslaugas, laivus ir bet kokią kitą informaciją galite sužinoti čia

ANITA GERARD 2018-03-13 01:17
paskolos! paskola! paskolos!Ar jūs ieškote geros reputacijos ir akredituotos privačios paskolos įmonė, kuri teikia paskolas gyvenimo galimybę.Mes siūlome visų rūšių paskolų labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolų, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolos konsolidavimas ir daug daugiau.Jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų?Ar jums reikia konsolidavimo paskolą arba hipoteką? Nežiūrėkite bet daugiau, kaip mes čia, kad visas savo finansines problemas praeities dalykas.Mes skolina lėšas asmenims ir įmonėms, kurioms reikia finansinės pagalbos norma 2 %.Ne reikia socialinio draudimo numeris ir nėra kredito patikrinimą, reikalingą, 100 % garantuotas.Noriu naudoti šią laikmeną jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir remia pagalbos ir mes mielai jums pasiūlyti paskolą.Tada atsiųskite mums el. laišką adresu: (anitagerardloanfirm@gmail.com) kreiptis dėl paskolos

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*