Log In

Log In

 • E-mail*
 • Password*

Lost Password

Please enter your e-mail address. We will send you an e-mail with a code and link to reset your password.
 • E-mail*

Register

 • Nickname*
 • E-mail*
 • When registering, you agree whit all the site`s rules

  Visos autorinės teisės į duomenų bazę, svetainės dizainą ir turinio valdymo sistemą priklauso www.turizmogidas.lt teisėtam valdytojui (t.y. UAB Deos Solutions). Portale esantys prekių ir paslaugų ženklai, logotipai ir pan. priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų teisėtiems savininkams.

  UAB Deos Solutions savo nuožiūra ir be atskiro įspėjimo turi teisę bet kada keisti www.turizmogidas.lt turinį, jame esančią informaciją bei portale palaikomas paslaugas.

  Visos teisės saugomos. Kopijuoti, dauginti, platinti bet kokia informaciją esančią www.turizmogidas.lt yra draudžiama ir galima tik gavus raštišką UAB Deos Solutions sutikimą.

  Asmuo, talpinantis informaciją ir medžiagą į www.turizmogidas.lt tinklalapį, pareiškia ir garantuoja, kad nėra pežeidžiami teisėti trečiųjų asmenų interesai dėl autorinių ir gretutinių teisių.

  Asmuo, kuris siunčia, skelbia ar talpina bet kokią informaciją, duomenis, nuomones ar komentarus www.turizmogidas.lt tinkalapyje, neatlygintinai suteikia UAB Deos Solutions turtines autorių teises į visą šią informaciją, jei nėra susitarta kitaip.

  UAB Deos Solutions neatsako už www.turizmogidas.lt portale teikiamos informacijos turinio teisingumą, kokybiškumą, taip pat už tai, kad medžiagą ar informaciją patalpinusio asmens pareiškimai ir garantijos dėl autorinių ir gretutinių teisių bei teikiamų paslaugų neatitinka tikrovės.

  UAB Deos Solutions pasilieka teisę nepriimti ar pašalinti medžiagą ar informaciją esančią www.turizmogidas.lt portale, kurios turinys ar išraiškos priemonės pažeidžia ar gali pažeisti LR galiojančius įstatymus ar yra nesusijęs su portalo tikslais ar turiniu.

  UAB Deos Solutions neatsako už www.turizmogidas.lt sistemos veikimo sutrikimus, tačiau pasižada kuo greičiau juos pašalinti ir padaryti viską, kas įmanoma, kad portalas veiktų skalndžiai ir tai daugiau nepasikartotų.

  Masinis privačių žinučių siuntinėjimas yra netoleruojamas ir traktuojamas kaip labai grubus nusižengimas. Piktybiški asmenys bus blokuojami arba bus apribotos Jų galimybės prisijungti prie portalo.

  UAB Deos Solutions neprisiima atsakomybės už turtinę, moralinę ar kitokią žalą, kuri galėjo atsirasti, naudojantis www.turizmogidas.lt teikiamomis paslaugomis, taip pat už www.turizmogidas.lt lankytojų žalą padarytą tretiesiems asmenis.


Resend the confirmation email

We can resend our email to you to complete the registration. Just enter your email address, click the "Resend email" button, and check your inbox again. It may take a few moments for the email to arrive.
 • E-mail*