Itineraries

Šilutė
Travel mode: By car
Distance: ~100 km
Duration: ~6 hr.

Kelionė po Šilutės kraštą

Šilutės kraštas – tai kraštas, kur vanduo ir žmonės kuria gyvenimą. Tai unikali vietovė, kurią verta aplankyti. Šilutės kraštas garsėja savo pavasariniais potvyniais, apsemiančiais dideles teritorijas ir atskiriančiais kai kurias gyvenvietes nuo likusios civilizacijos. Krašto išskirtinumą sąlygoja tai, kad čia yra Nemuno Delta, kurioje yra 14 draustinių bei 1 rezervatas, kai kur dar žmogaus nepaliesta išskirtinė gamta, neapsakomi potvyniai su tūkstančiais gulbių bei užliejamose pievose įrengtos polderių sistemos. Nemuno Deltos regioninis parkas sudaro 28000 ha. Iš viso Šilutės savivaldybės teritorijoje yra 312 kultūros paveldo objektai.

Rusnė Kintai Mingės kaimas Ventės ragas Švėkšna
Trakų Vokės dvaro sodybos ansamblis
Travel mode: By car
Distance: ~100 km
Duration: ~8 hr.

Kiek kitokia Savaitgalio kelionė iš Vilniaus į Trakus

Turbūt jau įprasta, kad daugybė Vilniečių važiuoja į Trakus praleisti savaitgalio. Šį kartą pabandykime keliauti šiek tiek kitaip ir pasilikime pačius Trakus kelionės galui. Apie pačius Trakus daug pasakoti nereikia, nes pramogų ir vietų kurias galima pamatyti yra apstu. Taigi susiruošiame užkandžių bei gėrimų ir pirmiausiai užsukime į Trakų Vokę esančią į pietvakarius apie 17 km. nuo Vilniaus miesto centro, pačiame miesto pakraštėje. Ar žinojote, kad yra legenda kuri pasakoja, jog kadaise prie Vokės upės gyvenusios 6 laumės seserys, kurias žmonės pavadinę Vokėmis. Jos buvusios klastingos, savo žavesiu pakerėdavusios vyrus ir juos paklaidindavusios miškų tankumynuose. Kur tos seserys gyvenusios, ten ir atsiradusios 6 Vokės gyvenvietės. Anksčiau buvo 6 Vokės gyvenvietės: Baltoji Vokė, Juodoji Vokė, Trakų Vokė, Kauno Vokė, Mūrinė Vokė ir Metropolinė Vokė.

Lentvario Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčia Aukštadvario Šv. Dominiko bažnyčia Aukštadvario dvaras Aukštadvario piliakalnis Nikronių akmuo Velnio duobė Strėvos įgriuva ( Zapadla jama)
Kretingos muziejus ir žiemos sodas
Travel mode: By car
Distance: ~185 km
Duration: ~7 hr.

Pramoginis maršrutas visai šeimai po Žemaitiją Šeimos diena

Šeima – labai svarbus dalykas kiekvieno žmogaus gyvenime, tad nieko keista, jog visi norime praleisti kuo daugiau laiko su šeima. Tačiau taip pat labai svarbu ir tai, jog laikas, praleistas su šeima, būtų turiningas ir įsimintų ilgam. Šiam tikslui pasiekti puikiai tinka išvykos, o vasara – pats geriausias metų laikas džiaugtis išvykomis su šeima. Siūlome Jūsų šeimai pramoginį maršrutą po Žemaitiją. Šis maršrutas kuris apima daug įvairių pramogų: viešnagę Kretingos muziejuje, apsilankymą bei savo jėgų išmėginimą baidarių centre, pažintį su Žemaitijos Žvėrinčiaus gyventojais bei poilsį prie nuostabaus Platelių ežero.

Baidarių centras Žvėrinčius Platelių ežeras
Jadvygos žolės
Travel mode: By car
Distance: ~130 km
Duration: ~5 hr.

Pažintinis – pramoginis maršrutas po Žemaitiją Sveikuoliams

Sveikata – didžiausias mūsų visų turtas, tad labai svarbu ją saugoti bei puoselėti. Šį tikslą puikiai padės įgyvendinti siūlomas pažintinis – pramoginis maršrutas po Žemaitiją, skirtas sveikuoliams. Šios kelionės metu apsilankysite žolininkės Jadvygos Balvočiūtės žolelių ūkį, susitiksite su Dainiu Kepeniu Palangoje, pasivaikščiosite ir pamedituosite energetinių labirintų parke bei atgausite jėgas ir pasigrožėsite įspūdingu reginiu Gardų oze.

Gardų ozas Energetinių labirintų parkas Dainiaus Kepenio Palangos sveikatos mokykla