Vilko Kartodromas

Raudondvario pl.101, Kaunas

Телефон: +37068630684, +37068636003, +37069886447
Эл. почта: kartodromas@rallyschool.lt


Рейтинг

3.8 (15)
Niekada negali žinoti ar tau patiks, kol pats neišbandai naujos pramogos. Mažos mielos mašinytės tikrasis šio sporto smagumas. Juo gali mėgautis tiek maži, tiek dideli. Nesvarbu kokiu greičiu važiuoji, greitis atrodo daug didesnis, nes važiuoji tik kelis centimetrus pakilęs virš kelio. Mašinos yra mažos ir lengvos, jos turi plačius, ratus, tai joms suteikia gerą sukibimą su kelio danga ir puikų valdymą.

Kviečiame į vidaus patalpų „VILKO KARTODROMĄ“ , kuriame modernūs kartingai, trasoje integruota laiko matavimo sistema, tikrai suteiks Jums gerų emocijų ištisus metus, tiek saulei kepinant, tiek lietui lyjant ar žiemos speigams pučiant. Kartodrome sumontuota saugi, greita ir įdomi trasa, turinti 230 metrų ilgį 5 metrų plotį ir 12 įvairaus sudėtingumo posūkių. Trasoje integruota pažangiausia amb laiko skaičiavimo įranga kuri leidžia organizuoti neriboto dalyvių skaičiaus kartingo varžybas, nustato trasos rekordo savininką, teikia išsamią visų dalyvių važiavimų ataskaitą.

Taip pat kartodrome pati pažangiausia ir saugiausia technika. Lenktyniaujama sodi rx7 kartingais, kurių saugumas atitinka aukščiausius reikalavimus, taip pat kartinguose reguliuojasi ne tik sėdynių padėtis, bet ir valdymo pedalų atstumas.

Vilko kartodrome vyksta įvairaus pobūdžio varžybos. Vienos iš tokių: f-1 etapai, „autopiloto“ taurė – keturių kartodromų varžybos, bei begalė kitų. Nepamirštant firmų vakarėlių, prezentacinių vakarų, gimtadienių, bernvakarių ir kitų kolektyvinių švenčių.

Varžybose dalyvauja įvairaus amžiaus dalyviai, tiek pirmą kartą sėdintys kartinge tiek profesionaliose varžybose dalyvaujantys sportininkai.

„Vilko Kartodromas“
Raudondvario pl. 101
AB „Vilkas“ teritorijoje,
Kaunas


Ближайшие пункты


Ближайшие достопримечательности

Комментариев пока нет. Будьте первым!

Оставить комментарий

1
Пожалуйста, заполните все необходимые поля.
  • Имя*
  • Эл. почта*

    (не будет опубликован)
  • Веб-сайт
  • Комментар*
Loading map..