Pramoginis maršrutas visai šeimai po Žemaitiją Šeimos diena

Travel mode: By car
Distance: ~185 км
Duration: ~7 hr.

Šeima – labai svarbus dalykas kiekvieno žmogaus gyvenime, tad nieko keista, jog visi norime praleisti kuo daugiau laiko su šeima. Tačiau taip pat labai svarbu ir tai, jog laikas, praleistas su šeima, būtų turiningas ir įsimintų ilgam. Šiam tikslui pasiekti puikiai tinka išvykos, o vasara – pats geriausias metų laikas džiaugtis išvykomis su šeima. Siūlome Jūsų šeimai pramoginį maršrutą po Žemaitiją. Šis maršrutas kuris apima daug įvairių pramogų: viešnagę Kretingos muziejuje, apsilankymą bei savo jėgų išmėginimą baidarių centre, pažintį su Žemaitijos Žvėrinčiaus gyventojais bei poilsį prie nuostabaus Platelių ežero.

Loading map...

Pasiūlymas: jei turite laiko daugiau nei vieną dieną, galite likti nakvynės prie Platelių ežero, o kitą dieną aplankyti čia esančius, turistų dėmesį traukiančius objektus: Platelių dvaro svirnas (Didžioji g. 22), Gamtos ekspozicija (Didžioji g. 8; galima pamatyti gausias vabalų ir drugių, įvairių paukščių bei žvėrelių iškamšų, kerpių kolekcijas). Jei esate aktyvūs, mėgstate sportą ir po objektų lankymo dar nenorėsite grįžti į namus, siūlome dar vieną šaunią idėją: dviračiais apkeliaukite Platelių ežerą (atstumo ilgis – 24 km). Važiuodami grožėsitės Platelių ežero vaizdais, o įveikę šį atstumą, būsite puikios nuotaikos, įgausite energijos, aplankysite dar daug dėmesio vertų vietų (L. Černiausko meno galeriją – kūrybines dirbtuves, Šaltojo karo muziejų, Užpelkio piliakalnį, Paplatelės botaninį – zoologinį ir Juodupio botaninį draustinius) ir dar ilgai prisiminsite puikiai ir turiningai praleistą laiką su savo šeima.

Tam, kad išvyka būtų kuo sklandesnė, keletas patarimų:

  • Apsilankymų datas Baidarių centre ir Žemaitijos Žvėrinčiuje suderinkite iš anksto.
  • Nepamirškite pasirūpinti reikalingais daiktais kelionei baidare: gelbėjimosi liemene, apsiaustu nuo lietaus, kepuraite nuo saulės, atsarginiais viršutiniais ir apatiniais rūbais bei avalyne, neperšlampamais maišais.
  • Atsiminkite, kad Žemaitijos Žvėrinčiuje draudžiama glostyti bei maitinti žvėris.

Linkime neužmirštamų įspūdžių bei gero poilsio Jūsų šeimai!