UrsaManor, sodyba prie ežero Jūsų šeimai ir draugams

Garneliškių k. 3

Telefonas: +37067355614
El. paštas: welcome@ursamanor.lt
Tinklapis: www.ursamanor.lt


Įvertinimas

0 (0)
URSA MANOR pavadinimas įkvėptas Šiaurės simbolių ‒ Didžiųjų ir Mažųjų Grįžulo ratų (lot. Ursa Major ir Ursa Minor). Sodybą sukūrėme galvodami apie dideles šeimas, norinčias pasislėpti nuo miesto šurmulio autentiškos šiaurietiškos gamtos apsuptyje.

U-M harmoningai susilieja su Labanoro regioninio parko gamta, bet tuo pat metu yra išskirtinai patogi ir komfortiška. Nors sodyba įkūnija skandinaviškos medinės architektūros paveldą, tačiau joje yra apstu šiuolaikinių technologijų ir įrangos. Sodybą sudaro virš 4 hektarų nuostabaus kraštovaizdžio, tame tarpe daugiau nei hektaras aptvertos teritorijos, tad čia turėsite visiškai privatų ir ramų poilsį.​

U-M yra 1 valanda kelio nuo Vilniaus, 10 km atstumu nuo Molėtų, prie Jaurio ežero. Šalia pagrindinio sodybos pastato rasite jaukią pavėsinę ir didelę vaikų žaidimų aikštelę, kiek toliau pirtį ir 130 metrų ežero pakrantės. Sodyboje jūsų taip pat laukia vaismedžių sodas, nepakartojamo landšafto vejos ir pievos, ir prie ežero vedantis vingiuotas kanjonas.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..