Apie mus

Portalas www.turizmogidas.lt skirtas aktyviems, mėgstantiems naujoves, norintiems turiningai praleisti savo brangų laiką žmonėms. Posakis – „nėra ką veikti“ čia neegzistuoja. Nuobodžiauti ir sėdėti namuose nemėgstantys čia ras naudingos informacijos. Nustebsite, kiek visko vyksta Lietuvoje, o, galbūt, net ir Jūsų kaimynystėje. Ieškote, kur galima pavakarieniauti, kur apsistoti, ar ką pamatyti, ką veikti ar kaip pramogauti? Vykstate į kažkurį Lietuvos miestą ir nieko nežinote apie jį? O gal tiesiog mėgstate gamtą ir mielai paskaitytumėte keliaujantiems skirtus patarimus? Visada pasiruošę suteikti Jums reikalingą informaciją kokybiškai ir patogiai.

Mūsų tikslas – suteikti aiškią ir teisingą informaciją apie aktyvų laisvalaikį, apgyvendinimo, maitinimo ir kitas turizmo paslaugas, miestus, jų lankytinas vietas ir kt.

Mūsų misija – informaciją padaryti prieinama ir lengvai pasiekiama visiems jos ieškantiems.

Sukūrėme šį portalą, norėdami pakeisti jau įprastus, kartais primityvius ir nuobodžius turizmo įmonių katalogus. Nepasitenkiname vien tik įmonės pavadinimu, logotipu ir kontaktais. Mes pateikiame aprašymus, nuotraukas, žemėlapius bei daugelį kitų dalykų tam, kad palengvintume Jums gyvenimą, ieškant reikalingos ir įdomios informacijos.

Atrask Lietuvą su www.turizmogidas.lt