Restoranai, kavinės, barai, užkandinės ir kitos matinimo įstaigos

Filtras:
«12345»

SPA Vilnius SANA


4.31 (39)
Lietuva / Druskininkų rajono savivaldybė

SPA Vilnius SANA - tai sveikatos gerinimo centras su mineralinio vandens procedūromis, gydomosiomis ir sveikatos gerinimo programomis; 4 žvaigždučių viešbutis, SPA baras, restoranas, laisvalaikio centras su boulingu, smiginio žaidimu ir kavine, žiemos sodu bei dideliu konferencijų centru, talpinančiu iki 900 žmonių.
Komentarai: 0

Itališko maisto restoranas SORRENTO


4.57 (7)
Lietuva / Vilniaus rajono savivaldybė

Restoranas SORRENTO – tikras itališkas kampelis Vilniuje.
Komentarai: 0

Restoranas „Hotel Tilto“


3 (2)
Lietuva / Vilniaus rajono savivaldybė

Jaukus ir nedidukas restoranėlis su „Guinness“ baru yra įsikūręs musu viešbučio rūsyje... Čia mes Jus palepinsime gardžiais pusryčiais, pietumis ar vakariene.. Taip pat galėsite pasimėgauti gero vyno taure bei paragauti airiško alaus „Guinness“
Komentarai: 0

Restoranas „Marcipanas“


3.22 (9)
Lietuva / Vilniaus rajono savivaldybė

Maloniai visus kviečiame pasilepinti lenkų virtuvės patiekalais Vilniuje!
Komentarai: 0

Baras „O.lounge“


4.5 (2)
Lietuva / Vilniaus rajono savivaldybė

„Didžiausią malonumą galima patirti tik mėgaujantis gurmaniškais patiekalais.“
Komentarai: 0

Taverna „VŠopenas“


4 (3)
Lietuva / Vilniaus rajono savivaldybė

Taverna, vyno kampas ir alaus baras „VŠopenas“ pavadinta Vilhelmo Šopeno, turtingo pirmos gildijos Vilniaus pirklio, garbei, kuris 1860 metais miesto pakraštyje, prie Tauro kalno pastatė aniems laikams gana stambią alaus daryklą „Šopen“, o kiek vėliau ir salyklinę kitame miesto pakraštyje. 1940 metais alaus darykla buvo nacionalizuota ir gavo „Tauro“ pavadinimą. Kaip ir priklauso, tavernoje pilstoma ne viena „Tauro“ alaus rūšis.
Komentarai: 0

D'oro kavinukė


4.25 (12)
Lietuva / Vilniaus rajono savivaldybė

Kavinė Pas mus kvepia kava. Kviečiame stabtelėt, atsipūsti minutėlei ir pasimėgauti kvapnios puikios kavos puodeliu, tokios kaip Jūs mėgstate - aromatingos stiprios espresso ar švelnios pieniškos – bus kaip tik laiku ir pakeliui. Prie kavos pasiūlysime gardaus pyrago, šokolado, gėrimų. Gal esate aistringas kavos mėgėjas? Mūsų kavinėje galėsite ragauti ir įsigyti šviežiai skrudintos Lietuvoje geriausių ir žymiausių pasaulio plantacijų kavų. Čia rasite ir labai retų arabikų iš Havajų, Nepalo ar Galapagoso. Linkime malonių ir turiningų akimirkų! Kavos parduotuvė Važiuojant į kelionę ar grįžtant į namus nepamirškite šviežiai skrudintos kavos! Mūsų kavos iš geriausių ir žymiausių pasaulio plantacijų – nuo populiarių ir kvapnių iš Lotynų Amerikos, iš Afrikos iki egzotiškų Indonezijos arabikų, o taip pat ir labai retų – iš Nepalo, Havajų, Galapagoso. Nepraleiskite progos – tai bene didžiausias pasirinkimas visame Pabaltyje. Kol mes šviežiai sumalsime, supakuosime Jūsų kavą, galėsite pasimėgauti mūsų espresso, kapučino ar kitais gėrimais, pasilepinti šokoladu ir gardžiu pyragu.
Komentarai: 0

Restoranas „AULA“


4.33 (3)
Lietuva / Vilniaus rajono savivaldybė

Pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje įsikūrusiame restorane „AULA“ galėsite ne tik paragauti tradicinės lietuviškos virtuvės patiekalų, pritaikytų šiuolaikiniam skoniui, bet ir apsilankyti gyvos muzikos koncertuose.
Komentarai: 0

Svetainė - baras „Veranda“


5 (2)
Lietuva / Vilniaus rajono savivaldybė

Svetainėje - bare „Veranda“ Jūsų laukia ne tik skanus maistas, malonus aptarnavimas bei jauki aplinka, tačiau ir gyvos muzikos vakarai bei diskotekos.
Komentarai: 0

Viešbutis – Restoranas „Sfinksas“


4.78 (18)
Lietuva / Kauno rajono savivaldybė

Viešbutis – Restoranas „Sfinksas“ įsikūręs ramiame, netoli miesto centro esančiame kampelyje. Ramybė, aukštas aptarnavimo lygis, jaukumas – visa tai Jums garantuojame! „Sfinksas” – tai vieta, kur galite apsistoti kelionių metu, rengti konferencijas ar švęsti šventes. Viešbutyje – Restorane rasitė saugomą automobilių stovėjimo aikštelę, jei atvyksite savo transportu.
Komentarai: 0
«12345»