Patarimai pradedantiesiems slidinėtojams

Patarimai pradedantiesiems slidinėtojams

Jeigu niekuomet nebuvote išvykę slidinėti, tačiau norite prisijungti prie milijonų tų, kurie kiekvieną pasitaikiusią laisvą dieną skrodžia per purų sniegą, gali pasirodyti sunku susigaudyti nuo ko gi viską pradėti. Atsidurti sėkmingame kelyje ir apsispręsti kur keliauti, ką dėvėti ir kaip išlikti sveikam padės keletas pagrindinių patarimų pradedantiesiems slidinėtojams.

4 top taisyklės pradedantiesiems

1. Neorganizuokite savo pirmosios slidinėjimo kelionės savarankiškai. Pasitelkite profesionalią kelionių agentūrą, turinčią ilgametę patirtį slidinėjimo kelionių srityje. Atsikratykite visų rūpesčių ir savo kelionės sėkmę patikėkite tikriems profesionalams, kurie pasirūpins visomis smulkmenomis apie kurias net nenutuokėte.

2. Jeigu įmanoma, apsistokite kalnų namelyje. Tai garantuos apgyvendinimą su visais patogumais, o aptarnaujantis personalas ištikus bėdai visada padės ir atsakys į visus rūpimus klausimus.

3. Jeigu esate pradedantysis ir norite išmokti čiuožti, kreipkitės tik į profesionalą. Būtų geriausia, jeigu užsisakytumėte nors kelias kalnų kurorte dirbančio profesionalaus slidinėtojo-pedagogo pamokas. Jokiu būdu nepatikėkite šio darbo draugui. Tai yra ne tik nesaugu, bet ir labai pavojinga. Galbūt Jūsų draugas net nemoka teisingos čiuožimo technikos, o technika yra labai svarbi nenorint patirti traumų.

4. Nepulkite įsigyti savo aprangos ir slidinėjimo įrangos. Kiekviename slidinėjimo kurorte visai nebrangiai galėsite išsinuomoti patogią ir kokybišką slidinėjimo įrangą. Taip ne tik sutaupysite, bet ir keliausite daug patogiau.

Kada keliauti slidinėti?

Slidinėjimo sezonas prasideda rugsėjui einant į pabaigą ir tęsiasi iki pat kovo pabaigos. Pats slidinėjimo sezono pikas prasideda per didžiąsias metų šventes: Kalėdas, Naujuosius Metus ir tęsiasi iki Velykų. Deja, per didžiąsias metų šventes ir slidinėjimo kainos labai išauga. Skrydžiai pabrangsta, o esant didesnei paklausai tuo naudojasi ir įrangos nuomotojai, kavinių ir restoranų savininkai ir t. t. Vis dėlto, sausio mėnuo – pats palankiausias slidinėjimui, o ypač pradedantiesiems. Sausio mėnesį ne tik pigu, bet ir ramu, o sniegas – pačios geriausios būklės.

Pasiruošimas

Svarbiausia prieš pradedant slidinėti įgauti gerą fizinę formą. Mėnuo prieš slidinėjimą – pats metas susirūpinti savo širdies veikla, ištverme, kojų raumenų stiprumu. Pabėgiokite, važinėkite dviračiu, darykite pritūpimus. Taip pasiruošite slidinėjimui. Jeigu sportuojate sporto klube daugiau dėmesio skirkite kojų ir rankų raumenims treniruoti.

Kokia įranga reikalinga slidinėjimui?

Beveik visą reikalingą slidinėjimo įrangą ir aprangą galėsite išsinuomoti jau atvykę į slidinėjimo kurortą. Tačiau keletu reikmenų dėl viso pikto reikėtų pasirūpinti patiems. Tai akiniai apsaugantys nuo sniego, plūstančio tiesiai į akis, pirštinės, kepurė ar skarelė, maudymosi apranga (dažnas kurortas siūlo puikų pirčių ir vandens pramogų kompleksą, kuris yra gausiai lankomas visą dieną šaltyje praleidusių slidinėtojų). Taip pat nepamirškite šiltesnių apatinių drabužių jeigu oro temperatūra staiga nukristų.

 

Ava 2022-05-19 10:58
Niekada nemaniau, kad galiu būti tokia turtinga po to, kai bandžiau susitvarkyti ir pasirūpinti savo šeima, žaidžiau loterijoje, bet niekada nepasisekė laimėti, kol nepamačiau komentarų internete, kaip jis padėjo Laimi daug žmonių, po to aš juo netikėjau, bet vis tiek pabandžiau, parašiau jam žinutę el. paštu po kelių valandų jis atsakė, todėl pasakiau, ko noriu, jis man patikino sėkmę. jis taip pat pasakė man, ką turėčiau daryti, ir aš padariau viską, ko jis iš manęs prašė, po kelių valandų jis davė man laimingus skaičius ir parodė, kur žaisti, todėl aš padariau taip, kaip buvo nurodyta, mano didžiausiai nuostabai laimėjau, €15 000 000 mln. Esu turtingas ir laimingas, ačiū kunigui salamiui už pagalbą, be tavęs esu niekas. Jei jums reikia jo pagalbos, kad laimėtumėte, galite susisiekti su juo el. paštu purenaturalhealer@gmail.com ir WhatsApp +2348143757229
Linda Gibson 2022-08-17 16:00
Aš laimėjau 7 000 000 USD (septynis milijonus dolerių) Powerball loterijoje, pasinaudojau patarimu iš žmogaus, kuris kalbėjo apie šį puikų burtininką, vadinamą kunigu Salamiu, asmuo į tinklaraštį įdėjo liudijimą, kuriame padėkojo kunigui Salami, kaip jis padėjo jam laimėti loteriją. Jis buvo laimėjimo numeris, man buvo įdomu ir maniau, kad visa tai buvo pokštas, tik tada, kai nesusisiekiau su šiuo burtininku, kad pats sužinočiau, kaip tai veikia, nes aš daug išleidau pirkdamas bilietus ir niekada nieko nelaimėjau. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką reikia padaryti, ir aš tai padariau, o jis liepė palaukti 2 dienas, jis užburs laimėtus skaičius ir atsiųs juos man žaisti ir tikrai jis man atidavė laimėjimą. numeriai žaisti po 2 dienų darbo su laimingais skaičiais, Ar galite patikėti, kad mano vardas buvo pirmasis tarp laimėtojų po žaidimo. Jis man pasakė (mano sūnus viskas, ko man reikia, kad tu dėl manęs padarytum, tai pasirūpink, kad pasidalintum šiuo liudijimu su kitais, kad jie taip pat galėtų laimėti loterijoje ir sumažinti skurdą. Todėl aš dalinuosi šiuo liudijimu su visais, kad jei tu Jei norite laimėti loterijoje, tai internetiniai patarimai jums negali padėti, kunigas Salami yra vienintelis atsakymas į jūsų problemą dėl laimėjimo loterijoje, nes tai man didžiulė dovana. Susisiekite su kunigu Salami šiandien ir laimėkite loterijoje kaip aš Kunigas Salami paštas yra purenaturalhealer@gmail.com arba WhatsApp +2348143757229

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*