5 vietos Europoje, kurias privalote aplankyti žiemą.

5 vietos Europoje, kurias privalote aplankyti žiemą.
Chamonix

5 vietos Europoje, kurias privalote aplankyti žiemą.
Praha

5 vietos Europoje, kurias privalote aplankyti žiemą.
Ledo viešbutis Švedijoje

5 vietos Europoje, kurias privalote aplankyti žiemą.
Šiaurinės šviesos

5 vietos Europoje, kurias privalote aplankyti žiemą.
Šveicarija

5 vietos Europoje, kurias privalote aplankyti žiemą.
Norvegija

Jei vis dėl to esate iš tų žmonių, kuriems patinka žiema ir sniegas, pabandykime apžvelgti 5 vietas Europoje, kurias verta aplankyti žiemos metu. Dauguma žmonių sako, kad pajusti tikrą Europos žavesį galima tada, kai viskas nuklota baltu sniegu. Ir tai iš tiesų yra kažkas nepakartojamo ir nenusakoma žodžiais. Didžiausias to privalumas, kad galima pasimėgauti tomis vietomis be didelio turistų antplūdžio ir pajusti tikrą Europos žiemos žavesį. Taigi pabandykime aptarti tai, ką verta aplankyti žiemą.

Jei esate slidinėjimo ir sniego sporto gerbėjas, privalote aplankyti rytinėje Prancūzijoje, Haute-Savoie regione esantį mažą miestelį Chamonix. Tai tarsi mažytis rojaus kampelis įsikuręs tarp didžiųjų slėnių. Chamonix randasi netoli Italijos – Prancūzijos sienos. Jame galima pažinti nepakartojamo grožio Alpes bei pabuvoti Mont Blanko kalne, kuris yra geriausiai žinomas iš visų. Kylant specialiu keltuvu po Jūsų kojomis atsiveria nepakartojami vaizdai. Galima drąsiai sakyti, kad Chamonix miestelyje tikrai pasijusite kaip rojuje ir norėsite grįžti dar ne kartą.

Kita vieta, kurią verta aplankyti žiemą, tai Čekijos sostinė – Praha. Jei norite pasijusti kaip pasakoje, važiuokite žiemos metu į Prahą. Pagalvokite apie visas tas pilis, viduramžių laikų tiltus, gražius miškus ir nepakartojamas šviesas. O dabar įsivaizduokite viską padengta baltu sniegu ir atsidursite tarsi pasakų mieste. Praha sužiba visu savo grožiu būtent žiemą su gerai žinomais slidinėjimo kurortais ir SPA. Pasivaikščiokite Kalėdiniuose turgeliuose ar tiesiog pereikite įžymujį Karolio tiltą ir pajusite ramų Prahos gyvenimo ritmą bei grožį.

Norite išbandyti kažką visiškai naujo? Švedijoje esantis ledo viešbutis (ICEHOTEL) gali pasiūlyti praleisti naktį -5°C temperatūroje. Viso šito įdėja ta, kad galima suderinti šaltą naktį su visomis tomis šiltomis naktimis kurias galite praleisti Švedijoje. Beto Švedija garsėja kaip vieta, kurioje žiemos metu galite pamatyti nepakartojamą gamtos stebuklą – šiaurines šviesas. Tai kažkas tokio, ką išvydę savo akimis liksite sužavėti ir nepamiršite niekada.

Šveicarija – tai nepakartojama žiemos atostogų vieta, kur galite slidinėti, išbandyti snieglentes ar tiesiog pasimėgauti ramiomis atostogomis idiliškoje aplinkoje. Šveicarai labai svetingi ir draugiški, todėl Jums niekada netrūks užsiėmimų ir neteks nuobodžiauti. Leiskite laiką slidinėjimo kurortuose viršui kalnuose, ar nusileiskite žemyn į artimiausią miestelį ir aplankykite nepakartojamas šokolado parduotuvėles ar užeigas ir pajuskite tikrą Kalėdų dvasią.

Aplankykite Norvegiją ir patirkite visiškai unikalių pojūčių. Norvegiją sudaro fiordai, sniegu nuklotos kalnų viršūnės, laukinė gamta ir jūra. Visa tai suteikia nepakartojamą galimybę praleisti žiemos atostogas nuostabioje aplinkoje. Norvegijoje galie slidinėti, pasivėžinti šunų haskių kinkiniais, išmėginti poledinė žūklę, pajodinėti ant elnio ar net važinėtis sniego motociklu visiškai vienam. Čia Jūs tikrai gausite begalę žiemos pramogų.
 

Milda 2011-12-23 16:24
Norėčiau pamatyti ypač šiaurines šviesas :)

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*