Birštonas - rojaus kampelis Lietuvoje nusipelnęs kurorto vardo

Birštonas - rojaus kampelis Lietuvoje nusipelnęs kurorto vardo

Tai miestelis nusipelnęs kurorto vardo, tačiau dabar plačiau žinomas dėl slidinėjimo trasos, kurią žiemos sezono metu aplanko daug aktyvaus sporto mėgėjų, iš aplinkinių didelių miestų: Kauno, Alytaus ir kt. Bet ką gi be slidinėjimo trasos čia dar galima nuveikti? Štai keletas patarimų.

Birštone yra nesenai renovuota sanatorija Versmė. Gydomosios grožio vonios, įvairaus masažo paslaugos, pirčių kompleksas, gydomasis „druskos kambarys“ - visa tai už sąlyginai gerą kainą, mat Birštonas yra daug mažiau išvystytas kurortas, nei tarkim Druskininkai, todėl ir kainos sąlyginai mažos.

Birštone taip pat yra ir Tulpės sanatorija siūlanti tokias pat paslaugas kaip ir Versmė. Skirtumas tarp šių dviejų sanatorijų nėra didelis, abi siūlo panašios kokybės poilsį už panašią kainą.

Kiek prabangesnis minėtų sanatorijų konkurentas – Karališkoji rezidencija. Ši sanatorija siūlo platesnio mąsto paslaugas ir sudėtingas procedūras, kaip tatuiruočių šalinimas.

Šis miestelis gali pasigirti, turintis gan daug aukšto lygio paminklų. Jojančio Vytauto paminklas Birštone imituoja Vytautą sugrįžusį į savo medžioklės laukus, nes XV a. tai buvo Vytauto pamėgtos medžioklės žemės. Aplankymo verti ir Mažvydo bei Basanavičiaus paminklai.

Šv. Antano Paduviečio bažnyčia, atrodo jau tapusi Birštono vizitine kortele, lankytojus gali nustebinti savo išraiškingais negotikinės architektūros sprendimais. Nors bažnyčios istorija siekia dar XVI a., dabartinė mūrinė bažnyčia buvo pastatyta tik 1909 metais.

Birštonas tai mielas kurortas po, kurį smagu pasivaikščioti, o gretimai esantis Nemunas lėtai vinguriuoja ir tarsi skleidžią raminančią aurą. Birštonas gali tapti puikia dienos išvyka gretima esančių didmiesčių gyventojams.
 

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*