Ką veikti savaitgalį?

Ką veikti savaitgalį?

Savaitgalis – puikus metas, kuomet galima atsitraukti nuo mokslų ir darbų, pailsėti bei turiningai praleisti laiką. Jei pritrūkote idėjų, kaip naudingai ir įdomiai praleisti savaitgalį, siūlome keletą būdų.

Poilsis gamtoje

Kelių dienų poilsis gamtoje – puikus būdas savaitgalio praleidimui ypač šiltuoju metų laiku. Šios išvykos metu galima mėgautis ne tik poilsiu gamtoje, bet ir užsiimti įvairia veikla, atsižvelgiant į savo poreikius – sportiniais žaidimais, vandens žaidimais, žvejyba ir kt.

Senovės amatai

Galbūt jau seniai svajojate pabandyti iškepti duonos ar susipažinti su kalvystės amatais? Jei taip, tai savaitgalis puikiai tinka šios svajonės įgyvendinimui. Jums tereikia susirasti kaimo turizmo sodybą, teikiančią galimybę susipažinti bei išbandyti mėgstamą amatą. Puikus poilsis, nauja patirtis bei gera nuotaika – garantuotai.

Teminis savaitgalis

Gal svajojate aplankyti vieną ar kitą šalį, tačiau vis dar to nepadarėte, o gal tiesiog esate susižavėję kuria nors šalimi ir norite pasidalinti įspūdžiais? Pasikvieskite draugų ir surenkite teminį pasirinktos šalies savaitgalį! Keletas idėjų teminiam savaitgaliui: ruoškite tos šalies tradicinius patiekalus ir gėrimus, žiūrėkite filmus bei nuotraukas iš šios šalies, klausykite tradicinės šio krašto muzikos, mokykitės šokių, surenkite šalies kalbos pamokėles, o savaitgalio pabaigoje – parenkite viktoriną. Garantuojame, teigiamos emocijos bei gera nuotaika lydės visą savaitę, o jūsų žinios apie mėgstamą šalį taipogi išaugs.

Savaitgalio išvykos po Europos miestus

Kelios dienos, kurias turite savaitės pabaigoje – puikiai tiks Europos miestų lankymui. Europos miestai, patys įvairiausi – nuo romantiškojo Paryžiaus iki madų sostinės Milano. Tad išsirinkite labiausia Jus dominantį miestą ir susipažinkite su juo per 48 valandas. Toks savaitgalis taps vienu įsimintiniausių, o gauti įspūdžiai po to lydės dar ilgai. 

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*