Viešbutyje „Pervaža“ kliento globa nuo pat įžengimo į viešbutį iki svečio išlydėtuvių

  Viešbutyje „Pervaža“ kliento globa nuo pat įžengimo į viešbutį iki svečio išlydėtuvių

Viešbutis „Pervaža“ modernus, ekonominės klasės viešbutis, atitinkantis šiuolaikinio kliento reikalavimus. Tai ne tik viešbutis, bet ir nemažas paslaugų kompleksas.

Klientams viešbutis siūlo konferencijų sales, grožio saloną, soliariumą, masažo kabinetą, lietuviškų patiekalų kavinę, siūvyklėlę, gėlių parduotuvę, maisto parduotuvę, draudimo ir automobilių serviso paslaugas ir t.t.

Klientai mato ir vertina tai, su kuo jie patys tiesiogiai susiduria. Viso to rezultatas – pasitenkinimas arba nusivylimas. Kliento pasitenkinimą lemia paslaugos kokybė, kaina ir emocinė aplinka, kurią     lemia aptarnaujančio personalo ryšys su klientu.Viešbutyje „Pervaža“ visi šie rodykliai dera tarpusavyje.Sukurta atmosfera ir puikiai sustyguotas personalo darbas nulemia gerus šio viešbučio rezultatus.

Nepaisant mūsų jau išvardintų siūlomų paslaugų, viešbutis vis tik siūlo jų dar daugiau. Viešbutis siūlo visą parą veikiančią registratūrą, atsiskaitymą grynais pinigais, banko pavedimu ir kreditėnimis kortelėmis, įvairių tipų kambarius nuo vienviečių iki keturviečių, skirtingų interjerų teminius kambarius (Valentino dienai, jaunavedžiams ir kt.), tris įvairaus dydžio konferencijų sales su jaukiomis poilsio pertraukėlėmis ir vaišėmis, nemokamą bevielį internetą, savitarnos virtuvę, klientams pageidaujant pusryčius į kambarį, gaiviuosius ir alkoholinius gėrimus viešbučio kavinukėje, galimybę apsigyventi su augintiniais, dokumentų kopijavimą, faksogramų siuntimą, nemokamą parkavimo aikštelę stebimą kameromis, bagažo saugojimą ir kt.

Yra taikoma lanksti kainų sistema, papildomos nuolaidos įmonėms, organizacijoms, agentūroms sudariusioms sutartis su viešbučiu, siūlomos didelės nuolaidos turistinėms grupėms, pastoviems klientams. Vaikams iki 10 metų nemokama nakvynė, jei naudojamos tik kambaryje esančios lovos. Individualiai aptariamas kiekvienas nestandartinis užsakymas, nes nuo to priklauso sutartinė kaina. Argi gali būti geriau?

Brėkštantis rytas viešbutyje ir pusryčiai gėlių apsuptoje kavinukėje, skatina geriems dienos darbams ir nuteikia gerai nuotaikai. Tai viešbutis, kuriame kiekvienas svečias apgaubiamas saugumo, jaukumo ir atidaus rūpesčio atmosfera. Dėmesingą, tačiau neįkirią globą nuo pat įžengimo į viešbutį iki išlydėtuvių garantuoja viešbučio „Pervaža“ darbuotojai.

Viešbučio direktorė Birutė Binkienė teigia - „Tai gera vieta atvykstantiems įvairiais tikslais, taupantiems laiką ir pinigus“. Tuo tarpų mes sakome, jog tai tikrai vertas dėmesio viešbutis ir galime drąsiai rekomenduoti tai viesiems planuojantiems apsistoti Panevėžyje. Mes jau žinome kur apsistosime kitą kartą Panevėžyje, o tu?

Lilė 2013-06-05 09:17
Buvau maloniai nustebinta, švaru, jauku. Kadangi gyvenome ilgiau su vyru, tai gavome nuolaidėlę kas irgi prisidėjo prie teigiamo viešbučio vertinimo. Reikalui esant vėl tikrai apsistosime viešbutyje.:))))
Aivaras 2013-06-07 01:12
Dažnai tenka važinėti į komandiruotes, lankytis viešbučiuose. Pirmiausia šis viešbutukas patraukė kaina. Čia apsistodamas likau nustebintas nuoširdžiu personalu ir viešbučio jaukumu. Lankydamasis Panevėžyje renkuosi tik viešbutuką :)
Ava 2022-05-19 11:06
Niekada nemaniau, kad galiu būti tokia turtinga po to, kai bandžiau susitvarkyti ir pasirūpinti savo šeima, žaidžiau loterijoje, bet niekada nepasisekė laimėti, kol nepamačiau komentarų internete, kaip jis padėjo Laimi daug žmonių, po to aš juo netikėjau, bet vis tiek pabandžiau, parašiau jam žinutę el. paštu po kelių valandų jis atsakė, todėl pasakiau, ko noriu, jis man patikino sėkmę. jis taip pat pasakė man, ką turėčiau daryti, ir aš padariau viską, ko jis iš manęs prašė, po kelių valandų jis davė man laimingus skaičius ir parodė, kur žaisti, todėl aš padariau taip, kaip buvo nurodyta, mano didžiausiai nuostabai laimėjau, €15 000 000 mln. Esu turtingas ir laimingas, ačiū kunigui salamiui už pagalbą, be tavęs esu niekas. Jei jums reikia jo pagalbos, kad laimėtumėte, galite susisiekti su juo el. paštu purenaturalhealer@gmail.com ir WhatsApp +2348143757229
Linda Gibson 2022-08-17 16:01
Aš laimėjau 7 000 000 USD (septynis milijonus dolerių) Powerball loterijoje, pasinaudojau patarimu iš žmogaus, kuris kalbėjo apie šį puikų burtininką, vadinamą kunigu Salamiu, asmuo į tinklaraštį įdėjo liudijimą, kuriame padėkojo kunigui Salami, kaip jis padėjo jam laimėti loteriją. Jis buvo laimėjimo numeris, man buvo įdomu ir maniau, kad visa tai buvo pokštas, tik tada, kai nesusisiekiau su šiuo burtininku, kad pats sužinočiau, kaip tai veikia, nes aš daug išleidau pirkdamas bilietus ir niekada nieko nelaimėjau. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką reikia padaryti, ir aš tai padariau, o jis liepė palaukti 2 dienas, jis užburs laimėtus skaičius ir atsiųs juos man žaisti ir tikrai jis man atidavė laimėjimą. numeriai žaisti po 2 dienų darbo su laimingais skaičiais, Ar galite patikėti, kad mano vardas buvo pirmasis tarp laimėtojų po žaidimo. Jis man pasakė (mano sūnus viskas, ko man reikia, kad tu dėl manęs padarytum, tai pasirūpink, kad pasidalintum šiuo liudijimu su kitais, kad jie taip pat galėtų laimėti loterijoje ir sumažinti skurdą. Todėl aš dalinuosi šiuo liudijimu su visais, kad jei tu Jei norite laimėti loterijoje, tai internetiniai patarimai jums negali padėti, kunigas Salami yra vienintelis atsakymas į jūsų problemą dėl laimėjimo loterijoje, nes tai man didžiulė dovana. Susisiekite su kunigu Salami šiandien ir laimėkite loterijoje kaip aš Kunigas Salami paštas yra purenaturalhealer@gmail.com arba WhatsApp +2348143757229

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*