Į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis viešbutį

Į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis viešbutį

Labai svarbu pasirinkti gerą ir tinkamą viešbutį. Nesvarbu, ar Jūs vykstate atostogauti, ar verslo reikalais, netinkamai pasirinktas viešbutis gali visiškai sugadinti Jūsų kelionę. Suprantama, kad neorite gyventi netinkamame, perpildytame ar šiaip chaotiškame ir nesaugiame viešbutyje, kurio aukšta kaina neatitinka teikiamų paslaugų kokybės . Pabandykime apžvelgti pagrindinius dalykus, į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš rezervuojant viešbutį.

Renkantis viešbutį, labai svarbu yra jo vieta. Kuo viešbutis arčiau miesto centro, tuo mažiau laiko prarandate keliaudami iki pagrindinių vietinių atrakcijų, lankytinų vietų ir t.t. Tačiau viešbučiai miesto centre gali būti šiek tiek brangesni lyginant su atokiau esančiais. Jei Jūsų biudžetas labai ribotas ir galite sau leisti apsistoti tik toliau įsikūrusiuose viešbučiuose, tačiau planuojate daug ką pamatyti ir pažinti, vertėtų prieš tai kuo daugiau išsiaiškinti apie vietinį viešąjį transportą ar automobilių nuomos kainas. Tikėtina, kad sudėjus transporto išlaidas rezervuoti viešbutį miesto centre bus netgi pigiau.

Kitas veiksnys, įtakojantis daugelio žmonių pasirinkimą, yra viešbučio kaina. Žinodami savo maksimalų biudžetą, kurį galite skirti viešbučiui, pabandykite palyginti panašių viešbučių kainų pasiūlymus. Atkreipkite dėmesį į tai, kuris viešbutis siūlo geresnes paslaugas ir sąlygas už panašią kainą. Tačiau atminkite, kad čia galioja viena pagrindinė taisyklė – Jūs gaunate tai, kiek mokate. Bloga mintis taupant skirti kiek galima mažiau pinigų viešbučiui. Verčiau jau stenkitės sumažinti savo išlaidas kitose srityse.

Viešbučio rezervavimas internetu. Radę ir išsirinkę patinkantį viešbutį, pabandykite įeiti į to viešbučio asmeninį tinklalapį. Pasitaiko, kad internetu dar pigiau galite rezervuoti kambarį. Kai kurie viešbučių rezervavimo portalai siūlo įdomų dalyką: Jums pateikiamas tik viešbučio žvaigždučių skaičius, tačiau nerodomas jo pavadinimas. Jei Jums pats svarbiausias faktorius renkantis viešbutį yra kaina, taip rezervuoti viešbučio kambarį galite daug pigesne kaina. Dauguma viešbučių rezervavimo portalų stengiasi suteikti kuo daugiau informacijos apie viešbučius. Tai daroma tam, kad Jums būtų lengviau apsispręsti ir išsirinkti tai, ko būtent norite. Be to, rezervuojant internetu, galite pabrėžti visus norus ir pageidavimus (pavyzdžiui, dėl kambario pasirinkimo ir pan.).

Viešbučio švara. Kai kurie viešbučiai siūlo pigesnę kainą vien dėl to, kad neteikia kambarių tvarkymo paslaugų. Neverta taupyti tam, kas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Juk antisanitarinėse sąlygose bus ne tik nemalonu leisti laiką, bet ir nesaugu. Neapgaudinėkite savęs, manydami, kad ,,tai gal ne taip ir blogai|”. Be to, atminkite, kad taisyklė ,,kuo viešbutis naujesnis, tuo švaresnis“ nevisada pasiteisina.

Atkreipkite dėmesį į tai, kokias papildomas paslaugas siūlo viešbutis. Kai kurios siūlomos paslaugos gali skirtis, todėl jei Jūs ketinate praleisti didžiąją dalį laiko viešbučio teritorijoje, teikiamos paslaugos (baseinas, pirtis, baras, restoranas, sporto centras ir kt.) yra labai svarbios. Už panašią kainą vieni viešbučiai siūlo daugiau paslaugų nei kiti. Galbūt, Jums vertėtų pagalvoti apie visko įskaičiavimą į kainą“ (angl. All inclusive).

Atsiliepimai apie viešbutį. Tai puikus būdas sužinoti visą tiesą apie viešbutį. Kitų žmonių atliepimai dažniausiai gali suteikti tikrą ir nepagražintą informaciją. Patys viešbučiai niekada nerašys blogų dalykų apie save. Todėl paieškos sistemoje pabandykite įrašyti viešbučio pavadinimą ir šalia žodį ,,atsiliepimas”. Jei skaitote angliškai, įrašykite žodį review”. Turėtumėte rasti pakankamai informacijos apie tai, ką sako kiti žmonės. Stenkitės skirti tam pakankamai laiko. Tai gali padėti išvengti nusivylimo.

Stenkitės išsiaiškinti kokio tipo tai viešbutis. Jis turi atitikti Jūsų kelionės tikslą: ar važiuojate su draugais tiesiog atsipalaiduoti, vykstate pailsėti su šeima, mažais vaikais, o gal Jūsų laukia įtemptas darbas konferencijoje ar verslo susitikimuose. Vieni viešbučiai skiria didesnį dėmesį programoms jaunimui ir suaugusiems, kiti rengia daugiau pasirodymų šeimoms su vaikams. Todėl jei vykstate su vaikais, išsiaiškinkite, ar yra pakankamai užsiėmimų ir pasirodymų būtent vaikams. Juk nenorite atsidurti tokioje situacijoje, kai vaikams visiškai nebus užsiėmimų ir jie tiesiog neturės ką veikti. Ir priešingai, nuvykę atsipalaiduoti su draugais, galite būti priversti žiūrėti vaikiškus pasirodymus.

Nuolaidų kuponai. Nemokamus kuponus galite gauti daugumoje kelionių agentūrų, aerouostų, traukinių stotyse ir panašiai. Kai kurie kelionių portalai taip pat siūlo nuolaidų kuponus, kuriuos galite parsisiųsti ir atsikopijuoti. Dauguma šių kuponų suteikia nemažas nuolaidas (nuo 10 % ir daugiau).

Taigi viešbučio pasirinkimas nėra toks paprastas dalykas ir reikalauja Jūsų pastangų. Tačiau kuo daugiau jų įdėsite, tuo geriau pailsėsite.
 

Vilnietis 2013-05-21 13:43
Na, man asmeniškai renkantis viešbutį aktualiausias kriterijus yra kaina. Juk kai keliauji, tai tam viešbutį tik pernakvot užtenka.

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*