Įspūdingiausių Lietuvos muziejų dešimtukas

Įspūdingiausių Lietuvos muziejų dešimtukas
Rumšiškių liaudies buities muziejus

Įspūdingiausių Lietuvos muziejų dešimtukas
Lietuvos jūrų muziejus

Įspūdingiausių Lietuvos muziejų dešimtukas
Palangos gintaro muziejus

Įspūdingiausių Lietuvos muziejų dešimtukas
Laikrodžių muziejus

Įspūdingiausių Lietuvos muziejų dešimtukas
Velnių muziejus

Įspūdingiausių Lietuvos muziejų dešimtukas
Kretingos muziejus

Rumšiškių liaudies buities muziejus

Muziejus, kurtas net 8 – erius metus, duris atvėrė 1974 – aisiais metais. Muziejuje ypač tikroviškai atkurti namai, sodybos, darželiai. Rumšiškėse esančios kompozicijos atspindi Žemaitiją, Aukštaitiją, Dzūkiją, Suvalkiją, o ekskursinio maršruto ilgis yra maždaug 6 km. Savaitgaliais čia galima išvysti folkloro ansamblių pasirodymus, o kitomis savaitės dienomis – apsilankyti užeigoje bei arbatinėje.

Lietuvos Nacionalinis muziejus

Šis muziejus – pats seniausias mūsų šalyje. Muziejaus istorija prasidėjo 1855 metais. Būtent tada grafas Eustachijus Tiškevičius atidarė senovės muziejų ir rinko viską, kas susiję su senove. Muziejus istorija labai marga – jis buvo uždarytas, vėliau tapo viešąja biblioteka, o 1952 metais įkurtas istorijos ir etnografijos muziejus, po kiek laiko pavadintas Lietuvos nacionaliniu muziejumi. Šiuo metu muziejus gali didžiuotis daugiau nei 998 000 eksponatų.

Lietuvos jūrų muziejus

33- ejus metus veikiantis Lietuvos jūrų muziejus stebina savo lankytojus 6 įspūdingomis ekspozicijomis ir glaudžiai bendradarbiauja su delfinariumu.

Palangos gintaro muziejus

Palangos gintaro muziejuje – jūsų dėmesiui 15 kambarių, kuriuose yra daugiau nei 4 500 eksponatų. Muziejus labai populiarus – jį jau aplankė daugiau nei 8 milijonai lankytojų. Besidomintys gintaru lankytojai, muziejuje yra supažindinami su gintaro apdorojimu, naudojimu bei paplitimu pasaulyje.

Laikrodžių muziejus

Laikrodis – iš pirmo žvilgsnio atrodo niekuo neypatingas, kasdien naudojamas prietaisas, tačiau apsilankę Laikrodžių muziejuje, Klaipėdoje, iš naujo įvertinsite šiuos daiktus. Penkiose salėse eksponuojama daugybė įvairių formų, dydžių bei stilių laikrodžių, paliks jums neišdildomą įspūdį.

Katinų muziejus

Šis muziejus jau daugiau nei 20 metų stebina nuostabia, daugiau nei 4 000 eksponatų turinčia paroda. Muziejus bendradarbiauja su Belgijos, Lenkijos, Prancūzijos, Brazilijos bei Rusijos muziejais.

Velnių muziejus

Muziejuje išvysite pačias įvairiausias velnių figūrėles, skulptūras bei kitus eksponatus. Tai didžiausia velnių ekspozicija visame pasaulyje, tad niekur kitur neišvysite tiek daug kipšų kiek šiame muziejuje. Eksponatai atvežti iš pačių įvairiausių pasaulio kampelių – Jakutijos, Armėnijos, Ukrainos. Muziejuje susipažinsite ir su buities rakandų eksplozija, kurios eksponatus puošia velniai.

Aklųjų muziejus

Labai sunku būtų gyventi visiškoje tamsoje. Tačiau ką tai reiškia, galite pajusti apsilankę Aklųjų muziejuje, atidarytame 2005 metais. Eidami tamsiu tuneliu, lydimo tamsos ir baimės, suprasite, kaip jaučiasi aklieji. Įdomu tai, jog kai kuriuose vietose yra jaučiami kvapai bei matomi šviesos spinduliai. Šios priemonės padeda pasirinkti teisingiausią kelią.

Senovės bitininkystės muziejus

Šiame muziejuje susipažinsite su bitininkystės istorija, mitologija, išvysite avilius, kuriuose gyvena bitės, ir galėsite iš arti stebėti jų gyvenimą. Šiame muziejuje lankytojai yra laukiami kasmet nuo gegužės iki spalio mėnesio.

Kretingos muziejus

Čia įsikūręs ir garsusis žiemos sodas, kuriame galėsite pasigrožėti daugiau nei daugiau nei 500 augalų rūšių, atkeliavusių iš įvairių pasaulio kampelių. Kai kurių augalų sėklos yra dovanojamos lankytojams. Muziejuje yra 6 ekspozicijos, nukelsiančios jus į didingą praeitį.


 

Vilius 2013-05-28 11:25
Deramai Lietuvos kultūros raidą pristato su meile įrengtas,turtingą ekspoziciją ir edukacinę programą siūlantis Vytauto Valiušio keramikos muziejus Leliūnuose Utenos rajone.Verta užsukti ;)
Ava 2022-05-19 10:42
Niekada nemaniau, kad galiu būti tokia turtinga po to, kai bandžiau susitvarkyti ir pasirūpinti savo šeima, žaidžiau loterijoje, bet niekada nepasisekė laimėti, kol nepamačiau komentarų internete, kaip jis padėjo Laimi daug žmonių, po to aš juo netikėjau, bet vis tiek pabandžiau, parašiau jam žinutę el. paštu po kelių valandų jis atsakė, todėl pasakiau, ko noriu, jis man patikino sėkmę. jis taip pat pasakė man, ką turėčiau daryti, ir aš padariau viską, ko jis iš manęs prašė, po kelių valandų jis davė man laimingus skaičius ir parodė, kur žaisti, todėl aš padariau taip, kaip buvo nurodyta, mano didžiausiai nuostabai laimėjau, €15 000 000 mln. Esu turtingas ir laimingas, ačiū kunigui salamiui už pagalbą, be tavęs esu niekas. Jei jums reikia jo pagalbos, kad laimėtumėte, galite susisiekti su juo el. paštu purenaturalhealer@gmail.com ir WhatsApp +2348143757229
Linda Gibson 2022-08-17 16:02
Aš laimėjau 7 000 000 USD (septynis milijonus dolerių) Powerball loterijoje, pasinaudojau patarimu iš žmogaus, kuris kalbėjo apie šį puikų burtininką, vadinamą kunigu Salamiu, asmuo į tinklaraštį įdėjo liudijimą, kuriame padėkojo kunigui Salami, kaip jis padėjo jam laimėti loteriją. Jis buvo laimėjimo numeris, man buvo įdomu ir maniau, kad visa tai buvo pokštas, tik tada, kai nesusisiekiau su šiuo burtininku, kad pats sužinočiau, kaip tai veikia, nes aš daug išleidau pirkdamas bilietus ir niekada nieko nelaimėjau. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką reikia padaryti, ir aš tai padariau, o jis liepė palaukti 2 dienas, jis užburs laimėtus skaičius ir atsiųs juos man žaisti ir tikrai jis man atidavė laimėjimą. numeriai žaisti po 2 dienų darbo su laimingais skaičiais, Ar galite patikėti, kad mano vardas buvo pirmasis tarp laimėtojų po žaidimo. Jis man pasakė (mano sūnus viskas, ko man reikia, kad tu dėl manęs padarytum, tai pasirūpink, kad pasidalintum šiuo liudijimu su kitais, kad jie taip pat galėtų laimėti loterijoje ir sumažinti skurdą. Todėl aš dalinuosi šiuo liudijimu su visais, kad jei tu Jei norite laimėti loterijoje, tai internetiniai patarimai jums negali padėti, kunigas Salami yra vienintelis atsakymas į jūsų problemą dėl laimėjimo loterijoje, nes tai man didžiulė dovana. Susisiekite su kunigu Salami šiandien ir laimėkite loterijoje kaip aš Kunigas Salami paštas yra purenaturalhealer@gmail.com arba WhatsApp +2348143757229

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*