Kaip išsirinkti lagaminą?

Kaip išsirinkti lagaminą?

Prasidėjo vasara – ir artimų išvykų, ir tolimų kelionių metas. Tam, kad išvyka ar kelionė keltų tik teigiamas emocijas, būtina jai gerai pasiruošti iš anksto. Vienas iš svarbiausių kelionės atributų – lagaminas. Tad kaip išsirinkti gerą lagaminą? Siūlome keletą patarimų:

Lagaminai gali būti kietais arba minkštais šonais. Lagaminai kietais šonais, dažniausia yra gaminami plastiko liejimo būdu, o taip pat turi kodines spyneles. Lagaminai, minkštais šonais gaminami iš audinio, daugelis iš jų turi specialias įsiuvas, kurių dėka lagaminą galima išplėsti. Taigi, kai spręsite kokio lagamino Jums reikia – su kietais ar minkštais šonais, prisiminkite, jog kietašonis lagaminas yra saugesnis, tačiau toks lagaminas yra nepadidinamas bei sunkesnis už lagaminus minkštais šonais. Be to, įtakos lagamino pasirinkimui gali turėti ir tai, ką ruošiatės gabenti lagamine – jei jūsų lagamine tokie daiktai kaip keramikos dirbiniai, vazos, indai, suvenyrai bus dažnai svečias, tuomet geriau rinktis lagaminą kietais šonais.

Kalbant apie lagamino ratukus, verta pabrėžti, jog lagaminas, turintis ratukus yra kur kas manevringesnis, be to lėčiau susidėvi. Lagaminai gali turėti 2 arba 4 ratukus. Skirtumas tarp ratukų skaičiaus yra svarbus – lagaminą su 2 ratukais reikia paversti važiavimo kryptimi, o keturračio lagamino – ne.

Dar viena svarbi lagamino detalė – užtrauktukai. Jie yra dviejų rūšių – kilpiniai bei dantyti. Ir vieni, ir kiti turi savo pranašumus: kilpiniai užtrauktukai atlaiko daiktų perkrovą, o dantyti užtrauktukai yra ypač patvarūs. Tačiau skirtumas tarp šių dviejų užtrauktukų rūšių, taip pat labai ryškus – pratrūkus kilpiniam užtrauktukui – juos vėl galėsite sukabinti, o su dantytais užtrauktukais to padaryti negalėsite.

Renkantis lagaminą vertėtų atsižvelgti ne į žinomo dizainerio vardą, o į pačią kokybę. Dizainerių lagaminai yra daugiau mados simbolis. Dauguma patyrusių keliautojų vis tik renkasi kokybiškus lagaminus, juk lagaminas skirtas laikyti daiktus kelionės metu. Beto ar tikrai verta mokėti keliais tūkstančiais daugiau vien už pridėtą dizainerio vardą, kai išties pigiau galite įsigyti dar kokybiškesnį lagaminą kuris tarnaus ilgiau?

kelioniniai lagaminai pigiai 2017-06-27 16:27
Aš tai turiu lagaminą ant ratukų, kuris pasidaro kaip kuprinė. Rankinio bagažo nesinešu, tai viską talpinu į kuprinę. Labai patogu, gali ir nešti ir važiuoti. Nes paprastą lagaminą labai sunku nešioti.
benitukass 2017-09-29 20:13
Pritariu, kad renkantis lagamina svarbiausia atsizvelgti i kokybe, o ne i varda ar grozi, zinoma lagamino isvaizda taip pat svarbu, visada smagu keliauti su dailiu lagaminu, taciau jei jis nera patogus tai sudarys daug problemu, todel as manau, kad kokybe ir patogumas svarbiausia
Klara 2018-09-07 19:15
Rūbų vyniojimas ir sukimas tai geriausias patarimas , plius imkite ko maziau rubu!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*