Kuriomis dienomis skrenda mažiau žmonių?

Kuriomis dienomis skrenda mažiau žmonių?

Kartais žinant kuriomis dienomis avialinijų kompanijų paslaugomis naudojančiųjų yra mažiausiai galima įsigyti bilietą už mažesnę kainą. Tai taip pat gali sutaupyti Jūsų nervus dėl perpildyto airouosto, sutraupyti laiką eilėse, o galbūt net sedėsite lėktuve vienas be įkirių kaimynų. Žinoma, negalite tiksliai nuspėti kiek žmonių tiksliai bus airouoste tam tikrą dieną, bet supratimas šių pagrindinių principų gali pagelbėti priimant sprendimą.

Taigi kokios tos dienos? Pagrinde ne tokios užimtos dienos skrydžių bendrovėms yra antradienis, trečiadienis ir šeštadienis. Pavyzdžiui JAV avialinijų kompanijos sumažina galimas vietas šeštadieniais, o kaikurios net antradieniais, dėl mažesnės keliautojų paklausos. Tai taip pat liečia ir trečiadienius, tačiau tomis dienomis vietų skaičius nėra sumažinamas, nes paprastai tą dieną bilietai būna pigesni.

Pagal statistiką, keliaujančių verslo reikalais yra daugiau, nei keliaujančių atostogauti. O keliaujantys verslo reikalais dažniausiai skrenda pirmadienio rytą ir parskrenda penktadienio vakarą. Todėl dažniausiai pirmadienį ir penktadienį bilietų kainos būna didesnės.

Žinoma „lėtosios“ dienos nevisada reiškia pigesnius skrydžius. Jei užsakinėjate skrydį internetu, dauguma svetainių siūlo galimybę žiūrėti ir artimiausių dienų skrydžių kainas. Jei Jums nėra labai svarbi konkreti diena, peržiūrėkite artimiausių dienų blietų kainas, nes kartais jos gali ženkliai skirtis. Jei užsakinėjate telefonu, pasiteiraukite ir apie kitų dienų kainas.

Nors antradienis, trečiadienis ir šeštadienis traktuojamos kaip „lėčiausios“ dienos, tačiau pasitaiko išimčių. Jei skrendate atostogų piko metu, ilgojo savaitgalio metu, ar šiaip prieš šventes, tai gali įtakoti labai stipriai skrendančių žmonių skaičių bei kainas.

Kai kuriose interneto svetainėse galite sužinoti kiek maždaug lėktuve bus žmonių. Kai rezervuojate bilietus internetu, galite pamatyti galimubę pasirinkti vietas. Pažiūrėkite laisvas vietas (angl. available seats). Nors tai dažniausiai nėra labai tikslu, nes kai kuriems keleiviams vietos yra skiriamos tik tuo metu, kai jie prisiregistruoja prieš skrydį airouoste, tačiau galite susidaryti savo nuomonę apie tai, ar lėktuvas bus perpildytas.
 

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*