Patarimai kaip pakuoti lagaminą keliaujant
Keliaujant labai svarbu mokėti gerai susipakuoti savo lagaminą. Įgudę keliautojai tai padaro efektyviai ir labai greitai. Tokie žmonės visada mažiau moka avialinijoms už bagažą ir nesuka galvos kaip viską sugrūsti į, atrodytų, tokį mažą lagaminą. Jie visada sutalpina daugiau daiktų į savo lagaminą, nei tie, kurie nežino, kaip tai padaryti teisingai. Kaip jiems tai pavyksta? Tam tereikia žinoti įvairias pakavimo technikas.
Lankstymas ir dėliojimas. Tai paprasčiausias ir dažniausiai naudojamas pakavimo metodas, tačiau ne pats efektyviausias. Žmonės dažniausiai tiesiog lanksto rūbus, deda lagamine sluoksniais viena ant kito, tokiu pačiu principu kaip ir į drabužių spintą. Jei norite sumažinti rūbų susiglamžymą ir raukšles yra vienas paprastas metodas, kuris taip pat neužims jokios papildomos vietos lagamine. Jums tereikia tarp rūbų sulenkimų dėti popierines servetėles ar kepimo popierių. Patikėkite, pastebėsite didelį skirtumą.
Rūbų vyniojimas ir sukimas. Galite susukti ir suvynioti rūbus tvirtai ir išnaudoti lagamino vietą maksimaliai. Šiuo metodu galėsite sudėti daugiau rūbų, nei lankstydami paprasčiausiu būdu. Tačiau šis būdas geriausiai tinka medžiagoms, kurios labai greitai nesiglamžo. Vyniodami stenkitės išlaikyti rūbą tiesų ir nesusiraukšlėjusį. Tuos, kurie greitai glamžosi, pavyzdžiui, kelnės, nevyniokite ir tiesiog guldykite lagamino dugne. Suprantama kelnių galai bus išlindę ir netilps. Juos reikės lenkti, bet neskubėkite to daryti. Visus suvyniotus drabužius dėliokite ant kelnių viršaus, o tada užlenkite kelnių galus ant ritinėliais sudėtų kitų rūbų viršaus. Tai padės išlaikyti kelnes tiesias ir neužims papildomai jokios vietos lagamine.
Ryšulys. Tai pats geriausias metodas, leidžiantis išvengti susiglamžiusių drabužių ir maksimaliai išnaudoti erdvę lagamine. Sudėkite sunkiausius rūbus ant grindų ar lovos. Ant jų viršaus dėkite lengvesnius rūbus, o mažesnius daiktus, pavyzdžiui, kojinės ir apatiniai, dėkite į vidurį. Dėdami stenkitės visus rūbus išlaikyti kuo teisiau ir nelankstyti. Galiausiai visus esančius krūvoje rūbus lenkite kartu ir padarykite vieną ryšulį, kurį įdėkite į lagaminą.
Vakuuminis pakavimas. Tai pats geriausias metodas, skirtas supakuoti maksimalų kiekį drabužių. Yra tam skirtų specialių vakuuminių maišų. Principas paprastas: drabužiai sudedami į plastikinį maišą, iš kurio specialių aparatu išsiurbiamas oras. Tačiau taip supakuoti drabužiai bus susiglamžę. Be to, taip supakuotas Jūsų bagažas nemažai svers. Taip pat pagalvokite, ar galėsite šį prietaisą vežtis su savimi, nes grįžtant atgal vėl reikės viską supakuoti. Kitaip paprasčiausiai nebesutalpinsite visų savo daiktų. Šis pakavimo būdas yra labai naudingas kraustantis namuose ar tiesiog norint atlaisvinti spintose vietą neišmetant rūbų lauk.
Ir dar. Sunkesnius daiktus, pavyzdžiui, knygas, batus, visada dėkite lagamino apačioje, kad nesuspaustumėte trapesnių daiktų. Mažus daiktus, pavyzdžiui, juvelyrinius dirbinius, kojines ir apatinius, dėkite į batų vidų: taip vietos sutaupysite papildomai.