Praktiški suvenyrai iš viso pasaulio

Praktiški suvenyrai iš viso pasaulio

Turbūt daugeliui iš mūsų teko gauti suvenyrą iš užsienio šalies. Ir daugeliui neabejotinai teko nusivilti. Nenuostabu, kad į suvenyrus žiūrime skeptiškai, nes tai dažniausiai būna visiškai nereikalingas menkniekis pasmerktas dulkėti tolimiausiame lentynos kampe kol galiausiai pasieks galutinį savo kelionės tikslą – šiukšliadėžę. Dažnai ir patys svečiuodamiesi užsienyje susimąstome apie lauktuves draugams ir artimiesiems. Parvežti suvenyrą iš užsienio yra šiokia tokia kiekvieno keliautojo pareiga. Dažnai ši pareiga suryja paskutines atostogų valandas ar net dienas.

Taigi kokias lauktuves vežti iš užsienio, kad jas būtų malonu ne tik dovanoti, bet ir gauti?

Dažniausiai gaunamas suvenyras – magnetukas arba raktų pakabukas su aplankytos šalies simbolika. Tai labiausiai perkami, tačiau ir labiausiai nepraktiški suvenyrai. Gerai, jeigu gavus magnetuką bus galima jį iš karto priklijuoti prie šaldytuvo durų, tačiau yra tokių žmonių, kurie nemėgsta tokių dekoro elementų, todėl tokį suvenyrą tiesiog išmeta. Litas prie lito, euras prie euro ir susidaro visai nemaža suma, o nereikalingi suvenyrai tiesiog nukeliauja į šiukšliadėžę...

Keiskite požiūrį, pagalvokite apie kiekvieną, kuriam norėsite ką nors parvežti ir rinkitės kitokius suvenyrus.

Tikrai neapsiriksite mamai, močiutei, sesei ar draugei parvežę toje šalyje populiarių firminių saldainių dėžutę. Pavyzdžiui, belgiško šokolado plytelę, turkiškų saldainių dėžutę ir kt. Juk saldumynų niekada nebus per daug! O tėtį, draugą ar vaikiną nustebinkite tenykščio alkoholinio gėrimo buteliu. Ypatinga trauktinė, prabangus viskis. Tokiomis lauktuvėmis kiekvienas vyras liks patenkintas. 

Dar viena praktiško suvenyro idėja – kokybiškas ir originalus produktas, kurio nerasite jokioje kitoje šalyje. Tikriausiai esate girdėję apie natūralius gėlių vandenis, kurie naudojami ne tik kvėpintis, bet ir valyti makiažą, drėkinti odą ir t. t. Pavyzdžiui, Turkijoje itin kokybiškas rožių vanduo kainuoja vos daugiau nei dolerį, o toks suvenyras bus malonus kiekvienai moteriai ir laikomas šaldytuve džiugins nuostabiu rožių aromatu visus metus. Turkijoje taip pat populiarūs įvairios bižuterijos ir juvelyrikos gaminiai. Jie yra nebrangūs, o įvairovė – stulbinama. Žinoma, išrinkti auskarus, apyrankę ar pakabutį nėra paprasta, račiau žinant moters skonį – įmanoma.

Ką parvežti iš Skandinavijos šalių? Troliai, troliai ir dar kartą troliai. Trolis – magnetukas, trolis – pliušinis žaisliukas, trolis – ant puodelio ir t. t. Tačiau Iš Skandinavijos Jūs galite parvežti šį tą geresnio! Šilta pūkinė liemenė ar ausinė kepurė su elniukais tikrai nepaliks abejingų!

Jeigu vis dėlto neatrandate nieko ypatingo, ieškokite ko nors praktiško, išmarginto vietine atributika. Kas tai galėtų būti? Skėtis su valstybine vėliava, prijuostė su tos šalies kontūrais, rankų darbo telefono dėklas, šalikas ir bet kas kitas, kas yra praktiška ir reikalinga.

Mekiska keliones 2018-04-30 09:39
Is keliones i Meksika turbut geriausia dovanele butu tekila, taciau visiems jos neparvesi. Aciu uz patarimus apie praktiskas dovaneles!
Suvenyrai 2018-05-07 20:30
Pritariu, suvenyrai tikrai turi buti praktiski. Geriausia ka esu gavusi dovanu - tai didele silta skara. O tos ivairios turkiskos akys mane net truputeli glumina, atrodo skleidzia kazkoki negatyva.
Paskola automobiliui 2018-11-29 01:04
Manau didžiausi suvenyrai - tai įspūdžiai. Tad mes su žmona pradėjome keliauti. Įsigijome naują automobilį, nebijantį jokių ilgesnių kelionių. be to abu jaučiamės daug saugiau, nereikia baimintis, jog mašiniukas paves.

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*