Ką turėtumėte žinoti prieš įsigyjant pagrindinius daiktus stovyklavimui

Ką turėtumėte žinoti prieš įsigyjant pagrindinius daiktus stovyklavimui

Dar prieš viską pirkdami, turėtumėte atlikti namų darbus ir stengtis išsiaiškinti viską, kas tik įmanoma. Pirmiausiai nusistatykite biudžetą, kuri galite sau leisti. Nuspręskite, kas Jums būtina ir stenkitės išsiaiškinti viską apie žadamus pirkti daiktus ir jų skirtumus. Surinkus pakankamai informacijos, galite pradėti lyginti kainas skirtingose parduotuvėse. Štai keletas patarimų apie pagrindinius stovyklavimui skirtus daiktus, kuriuos, mūsų nuomone, turėtų įsigyti kiekvienas mėgstantis leisti laiką gamtoje.
Miegmaišiai, čiužiniai ir pagalvės. Kai kalba eina apie miegojimui skirtus daiktus, svarbiausiai, prieš juos įsigyjant, yra atsižvelgti į temperatūros duomenis. Geras miegmaišis bus visada šiltesnis nei lauko temperatūra. Plonesni miegmaišiai yra įvertinti nuo 40o C iki 50o C ir yra skirti stovyklavimui vasara. Storesni – nuo -20o C ir žemiau. Pirkdami galite pasirinkti vienvietį, dvivietį, skirtą mamai su vaiku.
Palapinės. Palapinių būna įvairiausių formų ir rūšių. Kiekvienas pagal savo poreikius tikrai ras ką išsirinkti. Jei stovyklaujate su šeima, visada stenkitės įsigyti palapine viena vieta daugiau nei yra žmonių šeimoje. Niekada negali žinoti, ko gali prireikti, be to, daugiau vietos tikrai nepamaišys. Tai vienas iš svarbiausių daiktų gamtoje, todėl būkite tikri, kad perkate būtent tai, kas labiausiai atitinka Jūsų poreikius. Ir nepamirškite palyginti kainų skirtingose parduotuvėse, nes jos išties gali skirtis.
Nešiojama viryklė. Prieš pirkdami stovyklavimo įrangą, turite tvirtai nuspręsti, ar Jums šis daiktas tikrai reikalingas. Galbūt kai kuriems žmonėms tai gali atrodyti kaip nereikalingas daiktas, nes esant gamtoje galima užsikurti laužą. Viskas priklauso nuo Jūsų biudžeto. Jei galite sau tai leisti, būtinai įsigykite. Tai palyginti nėra labai brangu, tačiau gaunama nauda tikrai nemenka. Jei nenorite valgyti šalto maisto, ar kas kartą kurti laužą, ši viryklė būtent Jums. Be to, atminkita, kad ne visur galima kurti laužus! Nešiojamų viryklių būna įvairiausių stilių, joms gali būti naudojamas skirtingas kuras.
Šaltkrepšis. Skirstydami biudžetą, būkite tikri, jog pasilikote pinigų šaltkrepšiui. Tai nepakeičiamas daiktas norint bent jau kurį laiką išlaikyti šaltus gėrimus bei šviežią maistą. Stenkitės įsigyti kuo didesnį ir erdvesnį, kad tilptų pakankamai maisto bei gėrimų ilgesniam laikui.
Specialus kilimėlis po palapine. Šis daiktas tikrai geras. Naudojant jį, Jūsų palapinė Jums tarnaus daug ilgiau. Kilimėlis apsaugos palapinės dugną nuo vandens, drėgmės ir purvo, be to, miegoti bus daug patogiau. Būtinai įsigykite šį kilimėlį ir tikrai nepasigailėsite. Ieškokite jų specializuotose turizmo prekių parduotuvėse.
 

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*