Triukai su šlapiais degtukais ir tuščiu žiebtuvėliu

Triukai su šlapiais degtukais ir tuščiu žiebtuvėliu

Pirmiausia pradėkime nuo degtukų. Šis triukas veikia tik dienos metu, nes reikalinga saulė. Taip pat, reikės žibintuvėlio, kurį dažnas iškylautojas turėtų turėti tarp savo daiktų. Pasiruoškite laužavietę kaip įprasta. Išardykite žibintuvėlį ir išimkite atspindinčiąją dalį, kurioje yra įstatyta lemputė. Įkiškite į ją degtuką taip, kad jo galvutė būtų išlindusi toje vietoje, kur būna lemputė. Nukreipkite viską prieš saulę ir šalia degtuko laikykite popieriaus ar bet ko, kas gerai ir greitai dega. Svarbu pasirinkti tinkamą kampą saulės spinduliams. Gali tekti palaikyti ilgėliau, kol galiausiai pavyks. Išgavus ugnį, greitai perdėkite viską į paruoštą laužavietę. Esant reikalui, pūskite, kad geriau įsidegtų.
Su žiebtuvėliu viskas daug paprasčiau. Prireiks tik paprasto dezodoranto, nagų lako, vazelino ar bet kokio kito greitai užsidegančio skysčio. Paruoškite laužavietę kaip ir įprastai. Paėmę servetėlę ar bet kokio popieriaus, suformuokite kamuoliuką. Išpurškite paruoštą kamuoliuką dezodorantu ir pridėję žiebtuvėlį šalia, dekite. Išpurkštas popieriaus kamuoliukas pagavęs žiežirbą užsiliepsnos gana lengvai. Meskite jį į paruoštą laužavietę.
Atliekant šiuos triukus iš karto gali ir nepavykti. Turėkite kantrybės ir Jums tikrai pavyks! Visa tai jau yra išbandyta ir veikia kuo puikiausiai. Tad išbandykite ir įsitikinsite patys.
 

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*