Atostogos Laplandijoje

Atostogos Laplandijoje
Įspūdingoji Lapladija

Sniegas, žiema, šiaurės pašvaistė ir Kalėdų Senelis... Šios asociacijos iškyla visiems, išgirdus žodį „Laplandija“.

Nors pirmas sniegas Laplandijoje gali iškristi rugpjūčio – rugsėjo mėnesiais, tačiau tikra žiema prasideda nuo lapkričio. Pradžioje žiema būna tamsi ir šalta, o šviesios ir saulėtos dienos prasideda balandžio paskutinėmis dienomis. Įdomus faktas: Laplandijoje vidutiniškai sninga apie 180-220 dienų per metus.

Jei planuojate praleisti Kalėdas Laplandijoje, susitaikykite su tuo, kad tai bus pats tamsiausias metų laikas. Tuo metu patekėjusi saulė neiškyla virš horizonto, todėl dienos šviesą galima išvysti tik keletą valandų per dieną.

Laplandijoje dažnai ir daug sninga, todėl žmonės imasi įvairių „žiemiškų“ laisvalaikio pramogų. Viena iš pagrindinių pramogų – slidinėjimas. Žiemos metu Laplandijoje būna nuo 50 cm iki daugiau nei metras aukščio sniego (priklausomai nuo regiono), todėl nenuostabu, jog tokios gamtos sąlygos puikiai tinka slidinėjimui.

Pats šalčiausias metų laikas – vasaris (vidutinė temperatūra -14°C). O pats didžiausias turistų antplūdis prasideda vėlyvą kovą ir tęsiasi iki gegužės vidurio. Šis laikotarpis – tai pavasaris Laplandijoje. Nesumaišykite pavasario Laplandijoje su mūsų lietuvišku pavasariu. Kovo-gegužės mėnesiais Laplandijoje būna kiek žemesnė nei 0°C temperatūra, iškrenta daug sniego ir vyrauja gražios saulėtos dienos.

Daugeliui Laplandija asocijuojasi kaip vieta, kurioje gausybė švaraus, puraus, balto, tviskančio sniego, kur šiaurės pašvaistės šviesos apgaubia tamsų dangų ir sukuria nepakartojamą reginį. Be to, Laplandijos vardas asocijuojasi ir su Kalėdų Seneliu!

Jei esate iš tų žmonių, kuriems tikra žiema kelia malonius jausmus ir prisiminimus bei asocijuojasi su stebuklų laikotarpiu, vykite į šią „žiemos šalį“. Jei tik turite tokią galimybę, būtinai ja pasinaudokite ir Jūs tikrai nepasigailėsite.

Be slidinėjimo Laplandijoje yra ir kitų pramogų. Norintiems pažinti tikrąją, žmogaus rankos nepaliestą laukinę gamtą, rekomenduojame išbandyti Haskių arba Elnių kinkinius, o adrenalino mėgėjams – sniegomobilius!

Norintiems iššūkių, siūlome planuoti kelionę į Sniego kaimą (angl. Snow Village), kuris organizuojamas nuo 2000 metų. Sniego kaimas dažniausiai organizuojamas kiekvienais metais, o jo statybos prasideda, kuomet temperatūra nukrenta žemiau -10°C, t.y. spalio pabaigoje – lapkričio pradžioje. Atidarymas jau daugelį metų vyksta gruodžio 10 dieną.

Kaimo statyboms sunaudojama apie 1,5 milijono kg sniego ir 300 000 kg ledo, o pats kaimas paprastai užima virš 20 000 kv. m. ploto. Organizatoriai, siekdami suteikti lankytojams unikalių įspūdžių, kiekvienais metais kaimo architektūros detalės parenka vis kitokias.

Sniego kaime galima pernakvoti kambariuose iš sniego (temperatūra būna tarp -2°C ir -5°C), papietauti Ledo bare, pašėlti Igloo diskotekose, pasimėgauti vakaro gėrimais, patiektuose ledo stiklinėse, ar tiesiog pasigrožėti įvairiausiomis ledo skulptūromis, išdėstytomis visame kaime.

Ava 2022-05-19 11:04
Niekada nemaniau, kad galiu būti tokia turtinga po to, kai bandžiau susitvarkyti ir pasirūpinti savo šeima, žaidžiau loterijoje, bet niekada nepasisekė laimėti, kol nepamačiau komentarų internete, kaip jis padėjo Laimi daug žmonių, po to aš juo netikėjau, bet vis tiek pabandžiau, parašiau jam žinutę el. paštu po kelių valandų jis atsakė, todėl pasakiau, ko noriu, jis man patikino sėkmę. jis taip pat pasakė man, ką turėčiau daryti, ir aš padariau viską, ko jis iš manęs prašė, po kelių valandų jis davė man laimingus skaičius ir parodė, kur žaisti, todėl aš padariau taip, kaip buvo nurodyta, mano didžiausiai nuostabai laimėjau, €15 000 000 mln. Esu turtingas ir laimingas, ačiū kunigui salamiui už pagalbą, be tavęs esu niekas. Jei jums reikia jo pagalbos, kad laimėtumėte, galite susisiekti su juo el. paštu purenaturalhealer@gmail.com ir WhatsApp +2348143757229
Linda Gibson 2022-08-17 16:01
Aš laimėjau 7 000 000 USD (septynis milijonus dolerių) Powerball loterijoje, pasinaudojau patarimu iš žmogaus, kuris kalbėjo apie šį puikų burtininką, vadinamą kunigu Salamiu, asmuo į tinklaraštį įdėjo liudijimą, kuriame padėkojo kunigui Salami, kaip jis padėjo jam laimėti loteriją. Jis buvo laimėjimo numeris, man buvo įdomu ir maniau, kad visa tai buvo pokštas, tik tada, kai nesusisiekiau su šiuo burtininku, kad pats sužinočiau, kaip tai veikia, nes aš daug išleidau pirkdamas bilietus ir niekada nieko nelaimėjau. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką reikia padaryti, ir aš tai padariau, o jis liepė palaukti 2 dienas, jis užburs laimėtus skaičius ir atsiųs juos man žaisti ir tikrai jis man atidavė laimėjimą. numeriai žaisti po 2 dienų darbo su laimingais skaičiais, Ar galite patikėti, kad mano vardas buvo pirmasis tarp laimėtojų po žaidimo. Jis man pasakė (mano sūnus viskas, ko man reikia, kad tu dėl manęs padarytum, tai pasirūpink, kad pasidalintum šiuo liudijimu su kitais, kad jie taip pat galėtų laimėti loterijoje ir sumažinti skurdą. Todėl aš dalinuosi šiuo liudijimu su visais, kad jei tu Jei norite laimėti loterijoje, tai internetiniai patarimai jums negali padėti, kunigas Salami yra vienintelis atsakymas į jūsų problemą dėl laimėjimo loterijoje, nes tai man didžiulė dovana. Susisiekite su kunigu Salami šiandien ir laimėkite loterijoje kaip aš Kunigas Salami paštas yra purenaturalhealer@gmail.com arba WhatsApp +2348143757229
Rusnė Lubienė 2022-12-19 20:08
MANO LAIMĖTA LOTERIJA ĮMANOMA TIK SU DR ISIKOLO
Sveiki, noriu, kad visi padėtų man padėkoti šauniam burtininkui, vardu Dr Isikolo, už tai, kad jis pakeitė mano gyvenimą finansiškai. Susisiekiau su daktaru Isikolo internetu, kad padėtų man pasimelsti už kai kuriuos mano loterijos žaidimus, kuriuos norėjau žaisti, jis liepė man atsiųsti jam žaidimus. jis gali melstis už žaidimus, ką aš padariau ir jis man pasakė, kad užtruks dvi dienas, kol melsis žaidimuose, antrą dieną jis atsiuntė man numerį žaisti ir patikino, kad ketinu laimėti. tikėjau juo 100%, bet neturėjau kito pasirinkimo ir žaidžiau žaidimą. todėl tą ištikimą dieną nuėjau į loterijos biurą patikrinti žaidimo, kurį jis man davė žaisti, ir štai buvau 373.000 eurų turtingesnis, negalėjau atverti burnos, buvau šokiruotas, negalėjau tuo patikėti. Aš amžinai būsiu dėkingas daktarui Isikolo. Jūs taip pat galite laimėti daugiau, jei jis jums padės, taip pat jis gali padėti jums susigrąžinti mylimąjį ir kitas problemas, kurias reikia išspręsti. Tiesiog rašykite jam per WhatsApp arba Viber: +2348133261196 arba el. laišką adresu: isikolosolutionhome@gmail.com
Kamile Mažeikis 2022-12-27 13:29
Mano vardas Kamile Mažeikis. Noriu padėkoti dr. Isikolo už tai, kad laimėjau milijonų eurų loteriją, ir aš išreiškiu savo dėkingumą parašydamas jo nuostabius kūrinius internete, kad galėtumėte perskaityti ir susisiekti su šiuo žmogumi, kad padėtų jums išspręsti bet kokias problemas. Kai sutikau šį vyrą, jis man pasakė, kad apsidžiaugsiu, kai jis už mane užburs, ir aš juo patikėsiu, ir jis padarė mane laimingą. Jis davė man laimėtus skaičius: 3, 25, 38, 43, 49, o laimingųjų žvaigždžių skaičius buvo 3 ir 7. Laimėjau 461.000 eurų. Ačiū, pone, už tai, ką dėl manęs padarėte. Jis taip pat padeda sprendžiant meilės ir santykių problemas ir yra geriausias, kurį galite rasti. Rašykite jam per: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite WhatsApp/Viber telefonu +2348133261196.
laima sabonyte 2023-01-07 15:21
LAIMĖJAU LOTERIJA PADĖDAMAS DR ISIKOLO
Pastarąjį dešimtmetį visada žaidžiau loterijos žaidimus su viltimi, kad kada nors laimėsiu didelius pinigus, bet to niekada neįvyko ir galvojau, ką galėčiau padaryti, kad laimėčiau didelį loterijos prizą. Atlikau kai kuriuos tyrimus internete ir aptikau skelbimą apie daktarą Isikolo, kuris rengia loterijos burtus žmonėms, kurie tiki jo darbais. Paaiškinau savo situaciją gydytojui Isikolo, jis man paruošė loterijos burtą ir davė keletą skaičių, kad galėčiau žaisti loterijoje, ir aš be jokių abejonių padariau, kaip jis pasakė. Ar galite patikėti, kad pirmą kartą gyvenime laimėjau 786.000 eurų sumą. Maniau, kad svajoju, kol man paskambino loterijos agentas, kad atvykčiau į biurą ir susitartų, kaip išsireikaluosiu pinigus. Dabar mano gyvenimas pasikeitė į gerąją pusę ir aš esu savo viršininkas, o jūs taip pat galite būti savo viršininku, susisiekę su daktaru Isikolo dėl loterijos burtų. Spustelėkite jo svetainę Peržiūrėkite jo svetainę ir susisiekite su juo dabar. (https://isikolotemple.com) arba jo el. paštu: isikolosolutionhome@gmail.com arba rašykite jam per WhatsApp: +2348133261196.

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*