Pramogos Jūrmaloje

Pramogos Jūrmaloje

Latvija – Lietuvos kaimynė, todėl nenuostabu, kad daug lietuvių savaitgaliams ar trumpom atostogoms renkasi šią šalį. Kiek teko girdėti dažniausiai žmonės vyksta į Jūrmalos miestą, kuris susideda iš kelių smulkių kurortų juostos Baltijos jūros pakrantėje.

Šiltuoju metų laiku Jūrmaloje atras ką veikti ir jaunas, ir senas. Vaikais bus susidomėję didžiausiu vandens parku Baltijos šalyse, Dzintarų miško parku, kuriame gausu įvairiausių žaidimų aikštelių, o tėvai romantiškais pasivaikšiojimais pajūrio smėliu, plaukiojimu jachta, spa pramogomis, įvairiais restoranais bei kavinėmis. Veiklos nestigs ir ekstremalaus sporto megėjams, Jurmalojė galima plaukioti vandens motociklais, o ramaus sporto megėjai galės pažaisti tenisą, boulingą, biliardą ar sportuoti treniruoklių salėje.

Kelionės Jūrmaloje metu nepamirškite, kad Latvijos sostinė Ryga yra vos už 25 kilometrų nuo šio miesto, jeigu norėtumėte aplankyti didžiuosius prekybos centrus ar apsižvalgyti Rygos senamiestyje. Būtinų produktų jums tikrai nepritruks, nes Jūrmala – penktas pagal dydį Latvijos miestas.

Apžvelgiant įdomiausią laiko praleidimo būdą Jūrmaloje verta pasakyti, kad Livu akvaparks rasite daugybę įvairaus dydžio baseinų, įvairaus aukšio bei ilgio nusileidimų takelių, pirčių, spa kompleksą. Nuvykę į Jūrmalą ir neaplankę Livu akvaparks tikrai prarasite daug įspūdžių!

Visų Latvijos teniso aikštynų netgi 40% sudaro esantys Jūrmaloje. Jėgas teniso korte galėsite išbandyti su įvairaus amžiaus bei lygio žaidėjais arba tiesiog ramiai pažaisite su savo šeimos nariu ar draugu. Tenisą gali žaisti ir vaikai, ir suaugę.

Jūrmaloje esančiame Dzintarų miško parke yra krepšinio aikštelės, riedlenčių parkas, riedutininkų takeliai. Vaikai bus juo susidomėję ir nenorės niekur iš ten keliauti, juk vaikams žaidimai nepakeičiami.

Apsilankykite Jūrmaloje jau šią vasarą ir patirkite neišdildomų įspūdžių.

julija 2012-03-01 15:43
Dar niekad nebuvau Jūrmaloj. Reikės nuvažiuoti :)
Tadas 2018-03-20 04:45
Domina idomiausios vietos, pramogu parkai bei viezbuciai :) ar geras metu laikas butu geguze?

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*