Pažintinis – pramoginis maršrutas po Žemaitiją Sveikuoliams

Keliavimo būdas: Automobiliu
Atstumas: ~130 km
Trukmė: ~5 hr.

Sveikata – didžiausias mūsų visų turtas, tad labai svarbu ją saugoti bei puoselėti. Šį tikslą puikiai padės įgyvendinti siūlomas pažintinis – pramoginis maršrutas po Žemaitiją, skirtas sveikuoliams. Šios kelionės metu apsilankysite žolininkės Jadvygos Balvočiūtės žolelių ūkį, susitiksite su Dainiu Kepeniu Palangoje, pasivaikščiosite ir pamedituosite energetinių labirintų parke bei atgausite jėgas ir pasigrožėsite įspūdingu reginiu Gardų oze.

Loading map...

Jadvygos žolės Gyvolių kaimas, Mažeikių rajonas

Lietuvoje puikiai žinoma žolininkė Jadvyga Balvočiūtė savo ūkyje ruošia pačias įvairiausias arbatas: kasdienines, arbatas, šalinančias negalavimus bei arbatas pagal individualius pageidavimus. Šio apsilankymo metu ne tik galėsite įsigyti jus dominančių arbatų, bet ir pabendrauti su žolininke, gauti jos patarimų, pamatyti jos įkurtą augalų ekspoziciją (eksponuojami maistiniai ir dekoratyviniai augalai), o, galbūt, netgi savo akimis išvysti arbatų ruošimo procesus.

Kelionės nuorodos ...

Gardų ozas Gečaičių kaimas, Plungės rajonas

Pamaloninkite save nuostabiu reginiu, kurį galite išvysti užsukę į Gardų ozą, esantį Gečaičių kaime Plungės rajone. Ši vietovė ypatinga tuo, jog ją suformavo slenkantys ledynai. Gardų ozas – ideali vieta ramiam poilsiui.

Kelionės nuorodos ...

Energetinių labirintų parkas Likšų kaimas, Plungės rajonas

Tai unikalus parkas, kuriame turėsite galimybę pailsėti, atgauti jėgas, pamedituoti, pavaikščioti energetiniais labirintais. Tai galimybė pabėgti nuo triukšmo, kasdienybės, pabūti su savimi, susikoncentruoti ir viską apmąstyti.

Kelionės nuorodos ...

Dainiaus Kepenio Palangos sveikatos mokykla Mėtų skg. 8, Palanga

Dainius Kepenis žinomas kaip sveikatos sąjungos prezidentas bei Palangos sveikatos mokyklos vadovas. Kadangi Palangos sveikatos mokykloje vykdomos įvairios metodikos (mankšta, vegetarinė mityba, savireguliacija), tad susitikimo metu turėsite galimybę sužinoti daug naudingos informacijos jus dominančia tema.

Pastabos, susidomėjusiems šiuo maršrutu:

  1. Dėl apsilankymų J. Balvočiūtės žolių ūkyje, Palangos sveikatos mokykloje bei Energetinių labirintų parke susitarkite iš anksto.
  2. Besidomintiems joga, verta žinoti, kad Energetinių labirintų parke yra organizuojami ir jogos seminarai.

Kuo šis maršrutas naudingas Jūsų sveikatai?

  • Gausite žolininkės J. Balvočiūtės patarimų.
  • Turėsite galimybę įsigyti kasdieninių bei negalavimams šalinti skirtų arbatų.
  • Palangos sveikatos mokyklos vadovas D. Kepenis suteiks informacijos dominančia tema (vegetarinė mityba, savireguliacija ir pan.)
  • Turėsite galimybę pamedituoti bei pasivaikščioti energetiniais labirintais.
  • Pailsėsite nuostabioje vietovėje – Gardų oze.

Tikimės, jog šis maršrutas sustiprins didžiausią Jūsų turtą – sveikatą bei padovanos daug gerų emocijų!