Latvija keliaujant šeimoms su vaikais

Latvija keliaujant šeimoms su vaikais

Ne tik suaugusiems, bet ir šeimoms su vaikais yra kuo užsiimti Latvijoje; todėl drąsiai atvykite čia šeimyniniam poilsiui. Latvija turtinga gamtos takais, kuriais galima vaikščioti su vaikais. Pavyzdžiui, Laumių gamtos parkas. Netoli Talsų veda bičių, paukščių ir kiti takai. Pasivaikščiojimas tokiais takais yra ne tik malonus, bet ir pažintinis. Po pasivaikščiojimų galima papramogauti, žaidžiant mini golfą.

Įdomus žada tapti apsilankymas Tėrvetės gamtos parke, kuriame yra Pasakos miškas, žaidimų aikštelė ir Nykštukų miškas. Ventspilyje, turinčiame plačias galimybes šeimos poilsiui, mažyliai gali pramogauti Vaikų miestelyje, nuvykti kartu su tėvais į Jūros muziejų po atviru dangumi ir pasivažinėti Mažu traukinuku. „Ledini“ nykštukų kaimas Vergalėje, netoli Liepojos – čia svečius pasitinka tikra nykštukų Močiutė, tarp medžių nutiestos virvių trasos, yra galimybė padirbti Nykštukų dirbtuvėje.

Žaidimų aikštelės 

Kiekvienoje smuklėje įrengta žaidimų aikštelė, o Rygoje vaikus verta nusivesti į Lido poilsio centrą. Kol tėvai valgo, vaikai gali pažaisti įvairiuose atrakcionuose. Ramesnio poilsio vertintojai gali pailsėti prie jūros.

Patogumui 

Beveik visose kavinėse ir restoranuose į valgiaraštį įeina patiekalai, kuriuos ypač mėgsta vaikai. Renginiuose, prekybos centruose yra vaikų miesteliai, kuriuose tėvai gali palikti vaikus, prižiūrint juos profesionaliems auklėtojams.

Nuotykiai ir aktyvus poilsis 

Aktyvaus šeimos poilsio vertintojai gali papramogauti Livu vandens parke, įveikti „Mežakakis“ kliūčių ruožą Siguldoje arba Rygoje, „Mežakakis“ parke. Rygoje prieinamos ir kitos pramogos. Galima nueiti į Zoologijos sodą, cirką.
 

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*