Patarimai, keliaujantiems laivu

Patarimai, keliaujantiems laivu

Jau aptarėme, ką daryti ir kaip elgtis, kad kelionė lėktuvu būtų sklandi ir paliktų vien tik malonius prisiminimus. Šį kartą pažersime patarimų tiems, kas planuoja kelionę laivu.

Jei planuojate kruizinę kelionę, nepamirškite, jog pasas turi galioti ne mažiau nei pusę metų, tad būtinai patikrinkite pasą, planuodami tokio pobūdžio kelionę.

Nepamirškite pirmosios pagalbos vaistinėlės. Patartina turėti: skausmą bei karščiavimą mažinančių vaistų, medikamentų nuo apsinuodijimų bei viduriavimo, pleistrų, purškalų nuo vabzdžių, žolelių arbatų, apsauginį kremą nuo saulės. Skaitykite daugiau apie tai Ką vertėtų turėti savo kelionės vaistinėlėj.

Kelionės metu draudžiama su savimi turėti daiktų, kurių įvežimą į uostą draudžia įstatymai.

Jeigu kenčiate nuo jūrligės, rinkitės maršrutą, kurio metu plaukiama ramiais vandenimis bei rinkitės kajutę esančią laivo viduryje, kadangi siūbavimas labiausiai yra jaučiamas laivo priekyje.

Nerimaujantiems dėl pykinimo kelionės metu, patartina su savimi turėti imbiero kapsulių ar maisto produktų su imbieru, pavyzdžiui – imbierinių sausainių, kadangi imbieras – ideali priemonė, norint sumažinti pykinimą.

Patartina avėti ar su savimi pasiimti batus, neslystančiai padais – jų dėka galėsite laisvai ir nevaržomai vaikščioti ant denio.

Visuomet pasiimkite šiltesnių drabužių, kadangi net ir šilto klimato šalyse, naktys praleidžiamos jūroje, būna vėsios.

Jei keliausite su šeima, iš anksto pasidomėkite kokie patogumai kelionės metu bus siūlomi jūsų vaikams. Daugelyje šiuolaikinių laivų, vaikams bei jaunuoliams yra įrengti atskiri kambariai, kuriuose Jūsų atžalos galės leisti laisvalaikį, o už papildomą užmokestį galėsite pasamdyti ir auklę.

Jei esantis rūkantis, keliaudami laivu, ieškokite patalpų, kurios skirtos rūkymui, o rūkydami niekada nekratykite pelenų už borto – vėjas gali įpūsti kibirkštis į laivą.

Jei plaukiate kruiziniu laivu, žinokite, jog sustojimų metu įsigytas alkoholis dažniausiai iš Jūsų bus paimtas ir gražintas tik kelionės pabaigoje.

Į tolimas keliones laivu nepatariama leistis moterims, besilaukiančioms ilgiau nei 6 mėnesius.

Pasibaigus kelionei nepamirškite padėkoti įgulos nariams.

Tikimės, jog šie patarimai kelionę laivu pavers sklandžiu ir įspūdingu jūsų gyvenimo nuotykiu.
 

Edgaras 2020-02-19 09:36
Puikūs patarimai plaukiant laivu! Daugiau patarimu radau -https://laisvalaikis24.lt/category/keliones/

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*