Kaimo turizmo sodyba "RIMUOŠĖS DVARAS"

Šiaulių pl. 4a, Šniūraičių km., Radviliškio raj., 82470

Telefonas: +370 621 05577
El. paštas: info@rimuosesdvaras.lt

10.00 val. - 22.00 val.


Įvertinimas

3.5 (2)
„Rimuošės davro“ kaimo turizmo sodyba įsikūrusi netoli kelio Šiauliai – Radviliškis, vos už 15 km nuo Šiaulių miesto ir 5 km nuo Radviliškio. Tai ne tik puiki vieta Jūsų nakvynei, bet ir poilsio kompleksas, SPA centras, restoranas.

Sodyboje veikia 6 dviviečiai kambariai su lauko terasomis, 2 dviviečiai kambariai, esantys po unikaliu – žaliuojančiu stogu. Jeigu keliaujate arba planuojate poilsį su visa šeima, Jūsų patogumui transformuojami šeimyninio tipo kambariai.

Norintiems dar daugiau jaukumo ir privatumo, siūlome VIP klasės apartamentus su lauko džiakuzi atrakcijomis ir malonumais. Šia paslauga/pramoga gali mėgautis ir kompanijos iki 12 žmonių. Nenusivils ir ypatingų pasiūlymų „medžiotojai“. Kambarys su sauna ir miegamuoju yra būtent tai. Iš viso vienu metu sodyboje gali gyventi iki 20 lankytojų.

„Rimuošės dvaras“ – geriausias pasirinkimas tiems, kas rūpinasi savo sveikata ar tiesiog ieško ramaus, pilnavertiško poilsio, jėgų atgavimo šaltinio po įtemptos darbo dienos. SPA zonoje veikia uždaras 20 m plaukimo baseinas, kuriame galėsite ne tik paplaukioti, bet ir dalyvauti mankštos vandenyje procedūrose. Nepamiršome ir pirties mylėtojų. Iki 20 žmonių talpinanti pirtis - Jūsų kūno ir sielos atgaivai.

Treniruoklių salė taip pat orientuota į sveikata besirūpinančių klientų poreikius. Treneris ir sporto medikas sudarys Jums individualią sveikatinimo programą. Užsiėmimų metu bus stebimas Jūsų širdies darbas. Vyksta nuolatinė specialisto priežiūra ir konsultacijos. Testavimo centre bus ištirta Jūsų fizinė ir funkcinė būklė ir sudaryta tiksli, saugi, būtent Jums pritaikyta sveikatinimo programa.

Norinčius dar labiau atsipalaiduoti ir pailsėti, maloniai kviečia masažo kabinetas, kur patyrę specialistai atliks daugiau nei dešimties tipų masažus.

Visi sodybos svečiai, sveikatingumo komplekso lankytojai ar tiesiog mėgstantys skanų, sveiką ir šviežią maistą, laukiami sodybos restorane/kavinėje. Esant gražiam orui, galėsite pavalgyti lauko terasose.

Planuojate įmonės pobūvį, verslo partnerių susitikimą ar konferenciją? Jūsų paslaugoms dvi iki 30 vietų konferencijų salės su reikalinga įranga.

Aktyvių pramogų ir sporto mėgėjus kviečiame į mini teniso, paplūdimio tinklinio aikšteles. Ieškantiems naujovių ir besidomintiems netradicinėmis sporto šakomis siūlome išbandyti itališkos tamburelos ypatumus arba petankę. Sodybos apylinkėse yra takai, vedantys iki Gudelių ir Kairių ežerų. Jeigu mėgstate pasivažinėjimą dviračiu arba ramiai pabėgioti, Jūsų pramogai, laisvalaikiui ir sveikatai 3 – 15 km trasos, tiek asfaltuotos, tiek miško keliais.

Siekdami kuo kokybiškesnio ir komfortiškesnio klientų poilsio ir apsilankymo, siūlome platų papildomų paslaugų spektrą – nuo paėmimo iš oro uosto iki seifo nuomos.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

As 2013-05-23 16:05
Teko pabuvot. Jei norit ramiai pailset, skaniai pavalgyt, atsipalaiduot baseine ir pirty, tai tikrai rekomenduoju.

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..