Latvijos žemės ūkio muziejus Talsyje

Celtnieku iela 12, Talsi, Latvija

Latvijos žemės ūkio muziejus Talsyje

Latvijos žemės ūkio muziejus supažindina su žemės ūkio plėtra, ūkininkavimu ir gyvenimu kaime nuo XIX amžiaus pabaigos iki šių dienų. Muziejuje galima rasti beveik viską, kas susiję su žeme, žemės ūkiu ir valstiečių sodyba.

Melioracijos ir žemdirbystės muziejuje yra daug medžiagos, susijusios su melioracija, yra vertingų geodezinių prietaisų kolekcija, daug dokumentinių fotografijų, drenažinių darbų planai, žemėlapiai, melioratų užrašai. Kolekcijoje yra įvairi technika, skirta apdirbti ir kultivuoti žemę, nuimti ir apdoroti derlių; darbo įrankiai, skirti kaimo amatininkams - kalviui ir dailidei - ir tais įrankiais pagaminti daiktai; buitinė technika ir daiktai, būtini buityje; transportas: automobiliai, motociklai, vežimėliai; įrankiai, skirti žemei matuoti ir melioracijai: geodeziniai prietaisai, žemėlapiai, drenažiniai planai, melioracijos įrangą, drenažai; didelis kiekis dokumentų ir fotografijų; knygos ir kiti spausdinimo darbai. Muziejaus bibliotekoje yra gausi knygų kolekcija, kurioje yra knygų ne tik apie žemės ūkį. Iš įvairių apskričių surinkti informacijos šaltiniai bus naudingi visiems tuo besidomintiems, ypač mokiniams ir studentams, ruošiant mokslo darbus.

Kontaktai:
Tel.: +371 63291343, +371 29403183
El. paštas: muzejs.kaleji@e-apollo.lv
Tinklalapis: www.llm.lv

Bilietų kainos:
Suaugusiems 1 Ls
Mokslaiviams, studentams, pensininkams, šeimoms su daugiau nei trimis vaikais, Lietuvos muziejų darbuotojams - nemokamai.

Darbo laikas:
Pirmadienis - Penktadienis 11:00 - 17:00
Nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 31 d.:
Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 15:00
 

Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..