Triangula Bastions (Trikampė Bastėja)

11.novembra krastmala 17, Rīga, Latvija

Triangula Bastions (Trikampė Bastėja)

11 novembra krastmala (lapkričio 11 – osios krantinėje) šalia Dauguvos upės yra modernus stiklinis pastatas, seniau buvęs prekybos centras, dabar tapęs įvairių biurų pastatu. Tačiau nedaugelis žino, kad po šiuo pastatu yra tikras Rygos istorinės įtvirtinimų sistemos brangakmenis – Trikampė Bastėja. Tai vienas seniausių Rygoje buvusių gynybos įtvirtinimų, šiuo metu atvira publikos lankymui.

Pasirodo, seniau Ryga buvo apsupta gynybos įtvirtinimais. Įspūdingos akmeninės sienos gynė miestą nuo užpuolimų. Šie gynybos įtvirtinimai buvo įdomūs tuo, kad sienos buvo statomos maždaug 50 – 70 laipsnių nuolydžiu, nukreiptu į miestą. XVI – XVII a. Trikampė Bastėja buvo mažiausia iš visų bastionų tuo metu, tačiau pati aukščiausia: jos sienos siekė net 7 – 8 metrus.

Šiomis dienomis XVI a. Trikampė Bastėja persipynus su XXI a. architektūra. Bastėja ne tik suteikia galimybę pamatyti šimtmečius siekiančią sieną, bet ir atveria nepakartojamą vaizdą į Dauguvos upę ir pačią Rygą. 2010 metais atidarytose Bastėjos terasose galite mėgautis puodeliu kavos ar išgerti alaus bokalą bei stebėti fejerverkus švenčių metu.

Darbo laikas:
Vasarą 9:00 – 24:00
Žiemą 9:00 – 22:00

Kontaktai:
11.novembra krastmala 17, Rīga
Tel.:
+371 67321206
El. paštasl:
info@speks.lv

 

Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..