Kino miestelis CineVilla

Slampe valsčius, Tukums raj., Latvija

Kino miestelis CineVilla
Aut. Atis Ieviņš

Kino miestelis CineVilla

Kino miestelis Cinevilla yra 15 kilometrų nutolęs nuo Tukumo, Slampės kaime. Lankymasis šiame miestelyje primena kelionę laiko mašina - čia pamatysite, kaip Ryga atrodė maždaug prieš 100 metų. Jei norite pamatyti kaip kuriamas kinas gamtoje, o taip pat norite pasijusti pastarųjų šimtmečių herojumi, tinkamiausia vieta tam - Kino miestelis Cinevilla, esantis vaizdingame Kuržemės krašte. Kino miestelis yra vienintelė, tokio didelio masto kino dekoracija po atviru dangumi visose Baltijos šalyse. Šalia yra bažnyčia, istoriniai tiltai, turgaus aikštė, akmenų grindinys, Daugavos krantinė su valtimis, tramvajus, karinė technika ir kitos vietos, leidžiančios žvilgterėti į kino kūrimo užkulisius. Drąsiausi Cinevilla lankytojai patys gali sudalyvauti kino filmavimo procese - perlipti liepsnojančią sprogymę, dideliu greičiu važiuoti dviračiu, paskraidyti padebesiais ir panirti į povandeninį pasaulį. Specialios technikos dėka filmavimo vadovas siūlo miestelio svečiams pabūti aktoriaus kailyje ir susipažinti su kino filmavimo specifika. Kad dar labiau pajustumėt istorijos dvelksmą, kino miestelio kostiumų kambarėlyje galima išsinuomoti armijos uniformą, slaugytojos arba miestietės kostiumą. Taip pasipuošę galėsite pasivaikščioti po Cinevilla, ir, žinoma nusifotografuoti atminimui.

Kino mietelio teritorijoje yra Lači duonos kepykla, kurioje galima pažiūrėti, kaip yra kepama duona ir čia galima nusipirkti tik iškeptą duonos kepaliuką. Čia pat yra ir kavinukė, su tradiciniais latvių patiekalais ir tradiciniu dizainu, o taip pat, netoliese yra istorinis muziejus „Arsenalas“. Vasaros metu, lankytojų patogumui siūlome nakvynę. Šiame miestelyje yra 12 puikiai įrengtų gyvenamų namelių su dušu ir tualetu (4 dviviečiai ir 8 keturviečiai nameliai, iš viso yra 46 miegamos vietos). Taip pat yra galimybė pasistatyti palapines. Grupėms nuo 10 žmonių siūlomos ekskursijos lydint gidui. Kino miestelio gidai jums papasakos viską apie dekoratyvinių konstrukcijų kūrimo procesą, o taip pat apie kitus įdomius objektus ir užkulisių filmavimus.

Kontaktai:
Tel.: +371 67754647, +371 28606677
Tinklalapis: www.cinevilla.lv

Bilietų kainos:
Suaugusiems 2 Ls
Vaikams iki 12 metų 1 Ls
Ikimokyklinio amžiaus vaikams - nemokamai.
Gidas - 3 Ls/žmogui

Darbo laikas:
Pirmadienis - Sekmadienis 10:00 - 19:00
 

Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Janina 2019-08-13 11:44
Laba diena,musu gr .35 žm 65-80m amz. ar nuolaodų nera atvykstame rugpiūčio 21d reikalingas gidas Akmenes raj,senjoru klbas Atgaiva Lietuva.Pagarbiai Janina
Evelina 2019-10-13 09:01
Sveiki, 11-09 norime atvykti grupė 20 žmonių, ar pas Jus yra gidas kuris mums padėtų. Būtų gerai lietuvių arba rusų kalba.Gal dar mums padėtų, mes morime i pilį eskursija ir pilies vaišių užsakyti.
Romena 2022-08-04 23:29
Sveiki, ar turėtumėt laisvą dvivietį namelį rugpjūčio 15-17d, ir kokia paros kaina?

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..