Restoranas „Gilija“ Šilutėje

Vytauto g. 17, LT-99175 Šilutė

Telefonas: +370 441 61 641
Faksas: +370 441 61 643
El. paštas: info@silutesgilija.lt

Sekm. - Ketv. 10-24
Penkt. - Šešt. 10-02


Įvertinimas

2.5 (4)
Šilutės miesto centre įsikūręs restoranas „Gilija“ – tai puiki vieta atsipalaiduoti darbo pertraukėles metu, o penktadienio ir šeštadienio vakarais gyvos muzikos fone linksmai praleisti laiką draugų ar artimųjų rate. Jaukus 80 vietų restoranas patrauks kiekvieno dėmesį, o ypatingo skonio europietiški ir lietuviški patiekalai privers dar ne kartą sugrįžti. Restorano svečiai galės mėgautis klasikiniais alkoholiniais ar gaiviaisiais gėrimais, kokteiliais, paragauti firminį „Gilijos“ kepsnį ar pyragaitį. Atskirose banketinėse salėse galėsite švęsti ne tik jubiliejų, bet ir vestuves su mėgstamais muzikantais.

Viešbučio svečiams, pradedantiems ankstyvą darbo dieną, pasiūlysime gausius pusryčius (7-10val.), pradedant gardžios rytinės kavos puodeliu ir baigiant skanios naminės uogienės šaukšteliu...

Šiltuoju metų sezonu atidaroma 57 vietų lauko kavinė viliojanti visus pražydusiu gėlių „rojumi“. Paskendę spalvų jūroje, mėgaudamiesi saulės spinduliais, geros muzikos fone, galėsite paragauti siūlomų nebrangių dienos pietų. O rudenėjant, karštos kavos ar arbatos puodelis, apsigaubus padavėjo pasiūlytu minkštu apklotu, leis pasijusti lyg namuose.

Užsakovui pageidaujant pristatysime maistą į šventės vietą, papuošime aplinką, o personalas profesionaliai aptarnaus svečius. Su kiekvienu mielai suderinsime meniu, patarsime pasirinkti geriausią variantą.

Jums siūlome:

3 konferencijų – pobūvių sales (16, 30, 80 vietų)

Nebrangius dienos pietus

Banketų organizavimą

Gedulingų pietų organizavimą

Maisto pristatymą (didesni kiekiai)Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..