Vilniaus pedagoginis universitetas (bendrabutis – svečių namai)

Vivulskio g. 36 A, LT-03114 Vilnius

Phone: +37052130704
Fax: +3702162291
E-mail: sveciunamai@vpu.lt
Website: www.sveciunamai.vpu.lt


Rating

4.45 (33)
VPU bendrabutis – svečių namai įsikūrę visai šalia Vilniaus senamiesčio, vos keletas minučių pėsčiomis nuo pagrindinio miesto šurmulio ir svečių lankomiausių vietų.

VPU bendrabutis – svečių namai yra patogioje keliautojams vietoje: apie 5 min. automobiliu iki traukinių stoties ir apie 17 min. iki oro uosto. Kelionė iki pagrindinės Vilniaus gatvės – Gedimino pr. – trunka vos keletą minučių, o važiuojant taxi, tai kainuotų tik apie 6 Lt. Taip pat, bet kuri Vilniaus vieta puikiai pasiekiama visuomeniniu transportu, nes Svečių namai yra šalia vienų judriausių gatvių – Savanorių pr. ir Švitrigailos g.

VPU bendrabutis – svečių namai skirti kiekvienam, ieškančiam ramaus ir jaukaus būsto. Čia galima ne tik įsikurti nakčiai ar ilgesniam laikui, bet ir rengti įmonės susitikimus.

Geras susisiekimas, rami vieta, jaukus interjeras bei itin palanki kaina sukuria akademiniam jaunimui idealią galimybę studijuoti, gyvenant mūsų Svečių namuose. Mūsų durys atviros ne tik VPU, bet ir kitų aukštųjų mokyklų nariams.
Svečių namuose įrengta priešgaisrinė sistema, veikia liftai, aplinka pritaikyta laisvai judėti neįgaliesiems, vaikai iki 3 m. priimami nemokamai.

Jaukiuose kambariuose veikia bevielis internetas, įrengta posėdžių salė, yra galimybė pasinaudoti virtuvėle, skalbimo mašina bei kitais patogumais.

Svečių namai siūlo kelis tipus kambarių:
- dvivietis kambarys su svetaine, vonia ir WC, televizoriumi, mini šaldytuvu, balkonu
- vienvietis/dvivietis kambarys su vonia, WC, balkonu
- du sujungti dviviečiai/triviečiai kambariai su bendra vonia ir WC (blokas)


Nearby objects


Nearby attractions

Tadas 2011-08-19 22:36
Buvau apsistojes keliom dienom ten. Patogi vieta, neblogi kambariai ir zinoma geros ir pigios kainos. Rekomenduociau tikrai.
remigijus 2019-09-04 20:06
Laba diena domina kaina ir apgyvendinimas 7 žmonių pusei metų
Patricia Conor 2020-05-08 01:57
Esu labai laiminga, kad dr. Ilekhojie man padėjo sugrąžinti sielos draugę. Esu įsitikinęs, kad yra daug moterų, tokių kaip aš, kurios padarė viską, kas įmanoma, kad susigrąžintų savo vyrus. Aš atėjau čia pasakyti kiekvienai moteriai, kad nežiūrėtų daugiau, nes čia yra atsakymas. Aš visiškai manau, jei būtų buvę kokie penki rašybos raštai, pavyzdžiui, dr. Ilekhojie, pasaulis būtų buvęs geras. Aš ir mano vyras buvome atskirti 4 metams ir aš negalėjau susitvarkyti gyvenimo be jo. Aš pasinaudojau viskuo, kad jį susigrąžintum, bet aš nedirbau, kol perskaičiau daugybę liudijimų apie burtininką, vadinamą dr. Ilekhojie, ir apie tai, kaip jos darbas veiksmingas. yra. Iškart susisiekiau su ja ir ėmiausi žingsnių, kurių ji manęs paprašė, ir po 4 dienų mano buvęs skambino prašydamas atleidimo, kad jis nieko nenori, bet kad mane visam laikui grąžintų. Esu laiminga, kad radau gydytoją Ilekhojie. Tikiuosi, kad jums ji taip pat bus labai naudinga. Reikia pagalbos? „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 ARBA el. Paštas: gethelp05@gmail.com
Christy Walton 2022-05-23 01:56
Sveiki visi,
Aš esu privatus skolintojas, siūlau paskolą 2% tai yra teisėta įmonė su garbe ir skirtingumu, mes esame pasirengę padėti jums išspręsti bet kokias jūsų finansines problemas, siūlome visų tipų paskolas, taigi, jei jus domina šis paskolos pasiūlymas susisiekite su mumis mūsų el. pašto adresu (christywalton355@gmail.com) Taip pat pateikite toliau pateiktą informaciją, kad galėtume nedelsiant tęsti paskolą.

Vardas:
Reikalinga suma:
Trukmė:
Šalis:
Paskolos paskirtis:
Mėnesinės pajamos:
Telefono numeris:
Susisiekite su mumis ir nurodykite aukščiau nurodytą informaciją mūsų el. pašto adresu: christywalton355@gmail.com
Pagarbiai jums visiems.

Leave a comment

1
Please fill all the required fields.
  • Name*
  • E-mail*

    (will not be published)
  • Website
  • Comment*
Loading map..