Viešbutis ir konferencijų centras Karolina

Sausio 13-osios g. 2, Vilnius

Telefonas: (+370 5) 216 89 34, (+370 5) 245 39 39
Faksas: (+370 5) 216 93 41
El. paštas: sales@karolina.lt

24 val.


Įvertinimas

5 (1)
VIEŠBUTIS
3*** "Plius" viešbutis ir konferencijų centras „KAROLINA“ įsikūręs šalia parko, netoli TV bokšto. Čia svečiams siūlomi 95 kambariai: 81 vienvietis - dvivietis kambarys, 11 liukso klasės kambarių ir 3 apartamentai. Visuose kambariuose įrengta vonia arba dušas, tiesioginio ryšio telefonas, interneto ryšys, palydovinė televizija. Pro daugumos kambarių langus atsiveria vaizdas į pušyną.
Papildomos paslaugos : aptarnavimas į kambarius, skalbimo ir lyginimo paslaugos, seifai registratūroje, pasitikimas oro uoste, prekyba suvenyrais iš gintaro.

RESTORANAS IR BANKETINĖS SALĖS
Viešbučio svečių paslaugoms – elegantiškas, originalaus interjero restoranas. Jis ypač populiarus šiltuoju metų laiku, kai vasaros terasoje galima džiaugtis unikalia gamta. 4 erdviose restorano ir banketinėse salėse patyręs personalas suorganizuos Jūsų įmonės ar asmeninę šventę. Čia galime aptarnauti ir nedidelę kelių žmonių kompaniją ir kelis šimtus svečių. Puikus maistas, malonus aptarnavimas ir nuostabūs vaizdai už lango sukurs atpalaiduojačią atmosferą ir gerą nuotaiką. Restoranas “Karolina” taip pat priima užsakymus maitinimo paslaugoms organizuoti kliento pasirinktoje vietoje.

KONFERENCIJŲ CENTRAS
Konferencijų centras “Karolina” – vienas didžiausių Lietuvoje. Vienu metu čia gali dirbti iki 1800 žmonių. Be didžiosios, daugiafunkcinės konferencijų salės, kurioje telpa iki 550 žmonių, centre yra 14 mažesnių salių, tinkančių seminarams, pristatymams, įvairiems mokymams ir kitiems renginiams. Renginių organizatoriams čia siūloma sinchroninio vertimo, vaizdo ir garso, apšvietimo ir kita moderni technika. Renginių dalyvių paslaugoms – erdvi automobilių aikštelė.

LAISVALAIKIS
Viešbučio svečiai laisvalaikiu (už papildomą mokestį) gali naudotis sauna su baseinu, rungtyniauti 9 takelių boulinge, žaisti biliardą ar lauko tenisą.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..