Gintaro galerija „Kryžių kalnas“

Aušros Vartų g. 17, Vilnius

Gintaro galerija „Kryžių kalnas“

Gintaro galerija „Kryžių kalnas“

Gintaro galerija „Kryžių kalnas“

Gintaro galerija „Kryžių kalnas“

Gintaro galerija įsikūrusi greta Aušros Vartų, XVII a. barokinio stiliaus pastate, iki XIX a. pradžios priklausiusiame didikų Oginskių šeimai. Pastatas dabartinį eksterjerą įgavo sujungus du XVII a. pabaigos namus. Interjere yra išlikusios sijomis perdengtos medinės lubos, tapyto ornamentinio frizo originalo fragmentai, lentų grindys, baltų koklių krosnis, taip pat išsaugotas autentiškas XVII a. rūsys su cilindriniu skliautu.

Gintaro galerija pristato nuolat besikeičiančias šiuolaikines juvelyrikos, skulptūros, tapybos, fotografijos parodas. Bendradarbiauja ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio autoriais.
Galerijoje nuolat veikia trys ekspozicinės salės – vienoje iš jų pristatoma unikali autorinių darbų kolekcija sakraline tema. Kitos dvi erdvės - keičiamų parodų salės, čia nuolat eksponuojami vieno ar kelių Lietuvos bei kitų šalių žinomų menininkų darbai, kurie visada pasižymi savo originalumu.

Galerijoje taip pat eksponuojami vienetiniai papuošalai ir mažosios plastikos su gintaru darbai. Galerijos tikslas – gintarą priartinti prie šiuolaikinio žmogaus gyvenimo stiliaus ir ritmo. Papuošalai ekstravagantiškiems, orginaliems, kitokių gintaro papuošalų beieškantiems žmonėms. Galerija taip pat bendradarbiauja su autoriais, kurie nuolat papildo papuošalų iš sidabro ir aukso kolekcijas, stebindami juvelyrikos dizaino sprendimais.

Kontaktai:
Gintaro galerija „Kryžių kalnas“
Aušros Vartų g. 17, Vilnius
Tel. 8-5 2125791
El. paštas info@ambergallery.lt
Darbo laikas: 06-08 I-VII 10.00-19.00

Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..