Rinno

Vingrių g.25, Vilnius

Telefonas: +370 5 2622828
Faksas: +370 5 2625929
El. paštas: info@rinno.lt

24 val. per parą


Įvertinimas

0 (0)
Viešbutis „RINNO“ – tai 3*** verslo klasės viešbutis, įsikūręs ramioje Vingrių gatvelėje Vilniaus senamiestyje. Dauguma svečių renkasi viešbutį „Rinno“ pakartotinai ir rekomenduoja kitiems dėl daugelio priežasčių: patogi vieta mieste, patrauklios kainos, skanūs pusryčiai, jauki namų atmosfera, profesionalus aptarnavimas. Yra šimtai detalių, kurios nekrenta į akį, bet sukuria tai, ką vadiname tikruoju komfortu. Viešbučio viduje – ramu ir jauku, hole ir viešbučio aukštuose eksponuojama daug tapybos, grafikos darbų bei antikvarinių paveikslų. Viešbutyje – ypatinga švara ir tvarka, tai – vienas „Rinno“ prioritetų. „Rinno“ personalas paslaugus, draugiškas ir gebantis operatyviai suteikti informaciją visais klausimais. .

Norint sukurti tikrą „kaip-namie“ atmosferą „Rinno“ siūlo puikius plataus asortimento europinius pusryčius (švediškas stalas), o karštas patiekalas gaminamas pagal kiekvieno svečio individualų užsakymą. Šiltuoju metų laiku stiprintis pusryčiais siūloma ir vidiniame kieme esančioje lauko terasoje. Moderniai įrengta konferencijų salė , talpinanti iki 35 žmonių , turi puikų vaizdą ir išėjimą į vidinį kiemą.Fontano čiurlenimas, augalų įvairovė sukuria malonią aplinką pailsėti terasoje.
Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Christy Walton 2022-05-23 01:51
Sveiki visi,
Aš esu privatus skolintojas, siūlau paskolą 2% tai yra teisėta įmonė su garbe ir skirtingumu, mes esame pasirengę padėti jums išspręsti bet kokias jūsų finansines problemas, siūlome visų tipų paskolas, taigi, jei jus domina šis paskolos pasiūlymas susisiekite su mumis mūsų el. pašto adresu (christywalton355@gmail.com) Taip pat pateikite toliau pateiktą informaciją, kad galėtume nedelsiant tęsti paskolą.

Vardas:
Reikalinga suma:
Trukmė:
Šalis:
Paskolos paskirtis:
Mėnesinės pajamos:
Telefono numeris:
Susisiekite su mumis ir nurodykite aukščiau nurodytą informaciją mūsų el. pašto adresu: christywalton355@gmail.com
Pagarbiai jums visiems.

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..