Da Antonio

Vilniaus g. 23

Telefonas: +370 5 2685706
Faksas: +370 5 2685707
El. paštas: office@antonio.lt

I-V 11:00 - 23:00
VI 12:00 - 23:00;
VII vasarą: 12:00 - 22:00, žiemą: 12:00 - 19:00


Įvertinimas

4.5 (2)
Tai pirmasis „Da Antonio Group“ restoranas, atidarytas Vilniaus senamiestyje 1997 metais. Kadangi restoranas „Da Antonio“ įsikūręs Vilniaus senamiestyje, kuriant interjerą stengtasi išlaikyti pastatui būdingus ornamentus, faktūras ir spalvinę gamą. Švelnūs gelsvi sienų tonai pagyvinti vyšnių spalvos klasikiniais minkštasuoliais. Kiekviena restorano niša puošta italų dailininkų reprodukcijomis, vazomis, antikvariniais laikrodžiais. Restorano prieigos išsiskiria simbolinėmis Antikos kolonomis ir frontonu.

„Da Antonio“ restoranas, esantis Vilniaus g. 23, Vilniuje, puikiai tinka dalykiniams susitikimams su verslo partneriais ir kolegomis. Jaukioje ir ramioje aplinkoje galėsite aptarti svarbius verslo klausimus, pasimėgauti tradiciniais itališkais patiekalais bei puikiais itališkais vynais.

Restorane yra 50 sėdimų vietų. Pagrindinėje salėje turime 12 – os vietų stalą. Taip pat yra 14 - avietė maža jauki salytė. Restorane turime dviviečius, keturviečius, šešiaviečius staliukus. Vasaros sezono metu įrengiama lauko kavinė.

„Da Antonio“ virtuvės meistras Manfredo Molteni yra kilęs iš Lombardijos regiono Italijoje, kuris garsėja ypatingomis kulinarinėmis tradicijomis. Savo patirtį jis gilino daugelyje Italijos restoranų pas geriausius italų virėjus, vienas jų – Gualtiero Marchesi, stažavosi ir kitose užsienio šalyse, gilindamas savo kulinarinius sugebėjimus.

Kiekvienam sezonui itališką virtuvę papildo naujais patiekalais. Čia galima rasti vynų iš visos Italijos regionų. Restoranų tinklo virtuvės meistrai Manfredo Molteni ir Dmitrijus Babenko be daugybės tradicinių itališkų patiekalų, tokių kaip makaronai, ryžiai, ar saldieji patiekalai, siūlo ir gausybę šviežios žuvies, mėsos patiekalų, užkandžių. Kurdami naujus patiekalus virtuvės virtuozai mėgsta derinti neįprastus produktus, taip sukuriami neįsivaizduojamo skonio patiekalai.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..