ROMANTIC Boutique Hotel & SPA

Kranto gatvė 24

Telefonas: +370 616 16170
El. paštas: hotel@romantic.lt
Tinklapis: https://romantic.lt/


Įvertinimas

0 (0)
Viešbučio istorija mus nukelia į 1841m., tuomet po gaisro buvo atstatytas mechaninis malūnas, kuris ištvėrė Pasaulinių karų negandas, okupacijos ir nacionalizacijos laikmečius. Būtent šiame pastate ir yra įkurtas viešbutis „Romantic“.

71-as išskirtinis kambarys, nuo ekonominės klasės vienviečio iki erdvaus klasikinio stiliaus liukso, pasirenge apgyvendinti iki 140 žmonių. Mūsų svečiai liks maloniai nustebinti kambarių unikalumu,įvairove ir švara. Pusryčiai įskaičiuoti į kiekvieno kambario kainą.

„Romantic“ viešbučio konferencijų centras siūlo keturių tipų konferencijų sales, kuriose gali būti rengiami įvairūs mokymai, seminarai ar verslo renginiai. Mūsų siūlomos konferencijų salės Panevėžyje yra skirtingų dydžių ir talpina nuo 12 iki 180 asmenų.

Kiekvienas restorano "Deja Vu" patiekalas sukurtas apgalvojus net smulkiausias detales ir paruoštas su meile bei aistra Jums. Meniu esantys patiekalai yra parinkti pagal šiuolaikines pasaulio tendencijas, tad restorano patiekalai pateisins įvairių skonių mėgėjus.

Unikalus ETNO SPA, kuriame senovės baltų kerai užburia ir laikas tiesiog išnyksta. Šiame SPA pasijusite lyg kitoje visatoje, pamiršite jus varginančius rūpesčius: čia jus pasitiks svečius sveikinantis varpo garsai bei jauki, raminanti aplinka.

„Romantic In Forma“ rasite net 33 puikius, ergonomiškus italų firmos „Technogym“ treniruoklius. Mes pasirūpinsime, kad pagrindinis dėmesys būtų skiriamas Jūsų sveikatinimui ir puikiai savijautai.

„Romantic In Forma“ baseinų ir pirčių erdvėje Jūsų laukia:
- 24,5 m ilgio plaukimo baseinas,
- Sūkurinė vonia,
- Sauna,
- Garinė pirtis.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..