„Šokolado namai“

Trakų g. 13-1, Vilnius

„Šokolado namai“

UAB „Šokolado namai" – viena iš nedaugelio Lietuvoje veikiančių įmonių, savo ceche gaminančių aukščiausios kokybės tikrąjį šokoladą bei jo gaminius ir realizuojanti juos Lietuvoje. Prieš ketverius metus įkurta įmonė šiuo metu turi tik vieną specializuotą parduotuvę, įsikūrusią Vilniaus senamiestyje, tačiau ateityje tinklą planuoja plėsti.

„Šokoladų namų" saldumynai gaminami specialiame ceche Vilniuje, pasitelkiant prancūziškas technologijas, o aukščiausios kokybės pirminė žaliava bei pagardai atvežami iš vienos geriausių pasaulyje šokolado įmonių „Callebaut", įsikūrusios Belgijoje. Įmonėje gaminamas šokoladas yra grynas, pagamintas iš 100 % kakavos sviesto, be jokių augalinių riebalų. Naudojant specialias technologijas bei originalius receptus, pagaminami išskirtiniai saldumynai, pavyzdžiui, niekur nematyti blizgantys saldainiai. Į specializuotą šokolado parduotuvę saldumynai patenka tiesiai iš cecho, todėl visada yra švieži.

„Šokolado namai" savo klientams siūlo išsirinkti norimo skonio bei įdomios formos šokolado skanėstų, specializuotoje parduotuvėje išgerti tikro karšto šokolado puodelį. „Šokolado namuose" taip pat galite užsisakyti norimos formos ir dydžio šokolado gaminių, atitiksiančių net išrankiausią skonį ir poreikius. 

Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..