Restoranas „AULA“

Pilies g.11, Vilnius

Telefonas: +370 5 2687173
Faksas: +370 5 2687173
El. paštas: info@aularestoranas.lt


Įvertinimas

3.75 (4)
Skliautuotose, viduramžius menančiose Vilniaus Universiteto ansamblio patalpose alaus restoranas „Aula“ po rekonstrukcijos atidarytas vietoje anksčiau buvusios kavinės „Žaltvykslė“. Lotyniškai „aula“ - ankstyvaisiais viduramžiais - karaliaus pilis; mokslo įstaigos iškilmių ir susirinkimų salė. Esame pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, Pilies gatvėje, tarp Rotušės ir Katedros aikščių. Vasarą veikia veranda Pilies gatvėje ir vidinis Stuokos Gucevičiaus kiemelis. Rūsiuose yra skliautuota VIP salytė ir Didžioji rūsio menė.

Mes remiamės senosios lietuviškos virtuvės tradicijomis ir pritaikome jas šiuolaikiniam skoniui. Kadangi lietuviai didžiuojasi ne tik savo senąja virtuve, bet ir alumi, čia rasite pilną „Švyturio“ alaus rūšių pasirinkimą. Kad neprailgtų laikas, laukiant, kol bus įvykdytas Jūsų užsakymas, galite paskaityti salių lentynose esančias knygas ir žurnalus.

Restorane skamba house, lounge, džiazo stiliaus muzika. Visose patalpose įrengta oro vėdinimo, o vyno salėje - kondicionavimo sistema.

„Švyturio“ ambasados emblema garantuoja, kad restorane „AULA“ visada yra didelė kokybiško alaus pasiūla, ypatingas jo pateikimas ir skanus bei sveikas maistas. Pagrindinis ambasados uždavinys – propaguoti kultūringą alaus vartojimą, skatinti supratimą apie gerą maistą, alaus derinimą prie patiekalų. Norint pateisinti alaus restorano vardą, dauguma patiekalų siūlomi su alaus padažais, alaus karamele arba jų gamyboje naudojamas alaus marinatas. Maistas gaminamas tik iš šviežių produktų, klientui užsakius norimą patiekalą.

Restoranas „AULA“ yra ne tik maisto, bet ir muzikos gurmanų mėgstama vieta, kadangi rūsyje (vasaros metu - Stuokos Gucevičiaus kiemelyje) įsikūręs gyvos muzikos klubas „AULA Blues club“. Išlaikydami restorano „AULA“ tradicijas, kiekvieną ketvirtadienį kviečiame į nemokamus džiazo, bliuzo, roko, dainuojamosios poezijos gyvo garso koncertus, kurie sukuria nepakartojamą gero maisto, gėrimo ir muzikos harmoniją.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..