Atgaiva tau

Paupio g.40, Ruklos kaimas

Telefonas: + 370 349 77050/77056
Faksas: +370 349 78036
El. paštas: registratura@atgaivatau.lt; rinkodara@atgaivatau.lt

Registratura 7:15 - 19:15


Įvertinimas

5 (1)
Sveikatinimo centras “Atgaiva tau”, jau 30 metų vykdo gydymi ir sveikatinimo veiklą gražiame gamtos prieglobstyje, pušynų ir Neries apsuptyje, (37 km nuo Kauno, 81 km nuo Vilniaus). Atstumas iki upės Neris - 300 m. Teritorija – 21ha. Atvykstančius už papildomą mokestį pasitinkame ir atsivežame iš Vilniaus/Kauno oro uostų, Vilniaus/Kauno autobuso/geležinkelio stoties ar nuvežame į juos.
Sveikatinimo – reabilitacijos centro “Atgaiva tau” paslaugos:

** Gydymo profilis:
* Suaugusių judamojo - atramos aparato pažeidimų;
* Suaugusių virškinimo sistemos ligų;
* Suaugučių ginekologinių ligų.

** Alternatyvios medicinos paslaugos:
*Muzikos terapija;
* Vaistažolių terapija;
*Reiki.

** Sveikatinimo – gydymo programos:
* Svorio korekcijos programos: „Viršsvoris“; „Nepkankamas svoris“;
* Savaitgalinės sveikatinimo programos: „Antistresinė“, „Raminanti“, “Skausmus mažinanti“, „Anticeliulitinė“, „Tonizuojanti“
* Specialios sveikatinimo programos;
*Sanatoriniai kelialapiai: „Trys sveikatinimo procedūros“; „Penkios sveikatinimo procedūros“; „Septynios sveikatinimo procedūros“;

Apgyvendinimas. Viešbutyje – 66 vienviečiai, dviviečiai ir liukso klasės kambariai (126 vietos Pasigrožėti spalvinga gamta galima čia pat, tik išėjus iš viešbučio pėsčiomis ar išsinuomotu viešbutyje dviračiu, o žiemą - slidėmis.

Maitinimas. Svečiai, pacientai maitinami valgykloje, kavinėje. Maitinimas - trijų kartų, subalansuotas, dietinis, atsižvelgiant į kiekvieno kliento sveikatos būklę bei individualius pageidvimus.

Infrastruktūra. Gydykla. Baseinas (12,5 x 6 m), pirtis (iki 12 žm.). Dvi konfrencijų salės (65 kv.m ir 120 kv.m). Biblioteka. Internetas. Automobilų stovėjimo aikštelės. Valgykla. Kavinė. Stalo tenisas. Lauko žaidimai.

Sportas. Krepšinio/tinklinio/rankinio sporto salė (1000 kv.m). Uždari teniso kortai su žiūrovų sėdimomis vietomis (1000 kv.m). Treniruoklių salė. Stalo tenisas. Lauko sporto aikštelės: krepšinio, rankinio.Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

asda247 2023-09-13 17:13
veiki
Noriu pasinaudoti šia galimybe reklamuoti mūsų kredito pasiūlymą tiems, kuriems reikia skubios finansinės pagalbos. Kaip kredito konsultantas, esame pasirengę finansuoti investicinius projektus „Lengviniųjų paskolų“ forma.
Mes teikiame paskolas tiek privatiems, tiek verslo subjektams su labai maža palūkanų norma – 3% per metus. Kad ir kokiomis aplinkybėmis dirbtumėte savarankiškai, išėję į pensiją, turite prastą kredito reitingą, mes galime padėti. Jei susidomėjote, susisiekite su mumis šiandien, kad gautumėte daugiau informacijos.
Susisiekite su mumis adresu: asdaservices24@gmail.com
Ačiū.

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..