Restoranas „JachtKlubas“ Kauno marių regioniniame parke

R.Kalantos g. 124 LT-52332 Kaunas

Telefonas: 8 678 29999, (8 37) 460623
El. paštas: jachtklubas@pretoris.lt

I-V: 10:00 - 22:00
VI-VII: nuo 10:00 iki tol, kol Jūs jausitės alkani ar ištroškę.


Įvertinimas

5 (5)
Restoranas „JachtKlubas“ įsikūręs romantiškoje vietoje pušyne prie Kauno marių prieplaukos. Sėdėdami jaukiame krėsle su puikaus vyno taure, galite mėgautis gardžiu maistu ir stebėti grįžtančius laivus, žvelgti į marių panoramą.
Dieną čia šviesu, gaivu ir ramu. Tai puiki vieta pietums, verslo susitikimams. Vakarais jus apsups elegantiška ir šilta aplinka. Savaitgaliais gyvos muzikos vakarai, įvairūs renginiai ir įvykiai privers sustoti laiką.

Restoranas „JachtKlubas“ pasiruošęs Jus pradžiuginti bet kokia proga, ar tai būtų vestuvės, krikštynos, jubiliejus, romatiškas vakaras ar tiesiog šiltas pasisėdėjimas su draugais prie taurės vyno. Vienu metu galime priimti iki 200 svečių. Jūsų patogumui dvi erdvios salės didelėms kompanijoms su lauko terasomis. Norintiems smagiai pažymėti savo šventę mažoje kompanijoje ir trokštantiems privatumo, mažoji Rytinė salė. Jūsų paslaugoms erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

Jūsų norams mūsų:
Restorano pagrindinė salė – iki 100 svečių
Vakarinė salė – iki 100 svečių
Rytinė salė – iki 30 svečių

Šiltuoju sezonu:
tris lauko terasos

Dirbame

Restoranas atveria duris kiekvieną dieną 10:00 valandą nuo pirmadienio iki sekmadienio. Dienos pietūs patiekiami darbo dienomis nuo 11:00 iki 15:00 valandos.

Darbo dienomis dirbame iki 22:00 val, o savaitgaliais ar renginių metu būsime Jūsų paslaugoms iki tol, kol Jūs jausitės alkani ar ištroškę.

Romantika, šiluma ir jaukumas neatsiejami nuo restorano „JachtKlubas“. Visada laukiame Jūsų.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..