KIC Kauno Implantologijos Centras

Vytauto pr. 83-2, Kaunas

Telefonas: +37037775070
El. paštas: info@kicklinika.lt

9:00 - 17:00


Įvertinimas

4.5 (2)
Kauno Implantologijos Centras savo veiklą pradėjo tik 2009 metų pavasarį, tačiau per tokį trumpą laiko tarpą sugebėjo įgyti pasitikėjimą ne tik tarp pacientų, bet ir tarp kolegų odontologų. Gydytojai vis dažniau nukreipia mums savo pacientus konsultacijoms arba gydyti sunkesniais atvejais, nes žino, kad savo pacientus atiduoda į patikimas rankas.
Mes norime, kad pacientai mūsų klinikoje jaustųsi jaukiai ir būtų geros nuotaikos, todėl jau laukiamajame Jus pasitiks besišypsančios ir malonios administratorės. Paslaugios ir mandagios asistentės, išklausantis gydytojas pasistengs, kad Jūsų vizitas mūsų klinikoje būtų sklandus ir malonus.
Mūsų prioritetas - nuoširdus ir malonus bendravimas su pacientu. Kiekvienas pacientas mums yra pats svarbiausias. Tik taip mes galime pasiekti puikių gydymo rezultatų. Visada prieš pradedant gydymą pacientams pristatomas individualus gydymo planas, kuriame atsispindi gydymo eiga, laikas ir kaina.

Paslaugos:
Pacientams mes galime pasiūlyti visas burnos chirurgijos procedūras:
* Paprastus bei sudėtingus dantų traukimus;
* Rekonstrukcines žandikaulių operacijas;
* Dantų implantaciją;
* Kaulo atstatymą prieš implantaciją;
* Periodontologines, estetines dantų operacijas;
* Profesionali burnos ertmės higiena ir kt.

Gydytojai:
* Dainius Razukevičius - med. dr., burnos, veido ir žandikaulių chirurgas;
* Gvidas Jankauskas - burnos chirurgas;
* Simonas Grybauskas - med. dr., burnos, veido ir žandikaulių chirurgas;
* Milena Čeraškaitė - burnos higienos specialist.

KIC variklis:
Kauno Implantologijos Centro variklis yra darni gydytojų komanda. Tai jauni, bet jau spėję sukaupti klinikinio darbo patirties odontologai, baigę savo specialybių rezidentūras ir ne kartą stažavęsi užsienio universitetuose bei klinikose. Turėdami profesionalų kolektyvą mes galime užtikrinti, kad kiekvieno paciento atvejis yra kruopščiai analizuojamas, apsvarstomas ir tada parenkamas optimalus gydymas.
Kauno Implantologijos Centro gydytojai, jų asistentės ir administratorė laukia Jūsų, gerbiami pacientai, ir užtikrina, kad Jūsų gydymas pas mus praeis sėkmingai.

Kauno Implantologijos Centras įsikūręs Kauno centro prieigose, patogioje vietoje, lengvai pasiekiamoj viešuoju ir asmeniniu transportu.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Christy Walton 2022-05-23 01:59
Sveiki visi,
Aš esu privatus skolintojas, siūlau paskolą 2% tai yra teisėta įmonė su garbe ir skirtingumu, mes esame pasirengę padėti jums išspręsti bet kokias jūsų finansines problemas, siūlome visų tipų paskolas, taigi, jei jus domina šis paskolos pasiūlymas susisiekite su mumis mūsų el. pašto adresu (christywalton355@gmail.com) Taip pat pateikite toliau pateiktą informaciją, kad galėtume nedelsiant tęsti paskolą.

Vardas:
Reikalinga suma:
Trukmė:
Šalis:
Paskolos paskirtis:
Mėnesinės pajamos:
Telefono numeris:
Susisiekite su mumis ir nurodykite aukščiau nurodytą informaciją mūsų el. pašto adresu: christywalton355@gmail.com
Pagarbiai jums visiems.

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..