Buon Giorno Trattoria

Daukanto g. 14, Kaunas

Telefonas: +370 610 63777
El. paštas: buongiorneta@buongiorno.lt

9:00-23:00


Įvertinimas

4 (2)
Pusmetį kentę Draugų priekaištus apie didelį „Buon Giorno“ tavernos vietų deficitą, gražią rudens popietę, 2010 metų, lapkričio 6-ąją dieną atvėrėme „Buon Giorno“ trattorijos duris, adresu: S. Daukanto g. 14, Kaune.
Mielieji, pavadinimas „trattoria“ mums kilo dėl to, kad tai jau nebe taverna, bet dar ne restoranas... Gal ne itin aišku, bet ir mes augome kartu su tuo, ką kuriame, labai atsakingai žiūrime į tai, ką valgote ar geriate pas mus, kaip jaučiatės vakare ir kaip jaučiatės ryte... „Buon Giorno“ trattorijoje galbūt nerasite iškrakmolintų staltiesių ir sidabrinių indų, čia - visas dėmesys tam, ką vartojate Jūs, mūsų Draugai. Meniu keičiame sezoniškai, jis šiek tiek platesnis, nei „Buon Giorno“ tavernoje, nes virtuvės galimybės daug didesnės. Maisto kokybė, aptarnavimas, nuoširdumas, dėmesys ir paprastumas - tai, ko siekiame kiekvieną dieną.
Skirtingai, nei „Buon Giorno“ taverna, „Buon Giorno“ trattorijoje atsirado dalis, kurią galime rezervuoti Jūsų reikšmingoms šventėms. Beje, tik čia ruošiame be galo skanias vieno kąsnio užkandėles tik iš itališkų produktų, patys kepame „Focaccia“ duoną, „cantuccini“ sausainėlius, gaminame nerealaus skonio raviolius... ir tai tik dalis to, kam negalite likti abejingi Beje, čia kepamos picos tik iš itališkų miltų, o tai, ką dedame ant jų produktai, užsitarnavę pasaulinę žmonių meilę: tikras Parmos kumpis, šviežias „mozzarellos di Bufala Campana“ sluoksnis, aukščiausios kokybės tunas, saulėje džiovinti pomidorai, legendiniai sūriai „Grana Podana“ ir „ Parmigiano“.
Mūsų virtuvės pranašumas - tik puikios kokybės produktai, patikrinti senomis italų maisto gaminimo tradicijomis, mūsų ir Jūsų receptoriais.
Savaitgaliais, šaltuoju metų laiku,kai muzika šildo labiau nei lauko temperatūra, džiaugiamės galėdami Jums pristatyti vieną ar kitą gyvos muzikos perliuką (labiausiai mėgstame dar vis augančius, bet gyvai grojančius ar dainuojančius jaunuosius džiazo žanro talentus...) Neįpareigojanti, bet skoninga foninė muzika mums pasirodė deranti prie neįpareigojančios, bet jaukios aplinkos.
Kartais čia ramu, kartais šiek tiek šurmulinga,dažnai švelniai ir melodingai skambantys Jūsų įspūdžiai papildo jaukų pasisedėjimą, bet ČIA - visada GERA, nes viskas užpildyta mūsų nuoširdžia draugyste, mūsų pasitikėjimu vieni kitais ir gerais norais.
Taigi, mielieji, „Žalgirio“ arena - vos perbėgus pėsčiųjų tiltą, pasimatymų vieta fontanas - visai šalia, todėl tai puiki vieta susitikimams su draugais, vakaronėms su šeimomis ir šiaip mielai akimirkai, kurias verta išnaudoti skoningai. Beje, mes tikimės, kad traukos centras tapsime MES, nes mes jus mylime, visada laukiame, o tai galite pajausti kiekviename „Buon Giorno“ trattorijos kampelyje, kvapuose, patiekaluose, aptarnavime ir nuotaikose...


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..