Vilko Kartodromas

Raudondvario pl.101, Kaunas

Telefonas: +37068630684, +37068636003, +37069886447
El. paštas: kartodromas@rallyschool.lt


Įvertinimas

3.8 (15)
Niekada negali žinoti ar tau patiks, kol pats neišbandai naujos pramogos. Mažos mielos mašinytės tikrasis šio sporto smagumas. Juo gali mėgautis tiek maži, tiek dideli. Nesvarbu kokiu greičiu važiuoji, greitis atrodo daug didesnis, nes važiuoji tik kelis centimetrus pakilęs virš kelio. Mašinos yra mažos ir lengvos, jos turi plačius, ratus, tai joms suteikia gerą sukibimą su kelio danga ir puikų valdymą.

Kviečiame į vidaus patalpų „VILKO KARTODROMĄ“ , kuriame modernūs kartingai, trasoje integruota laiko matavimo sistema, tikrai suteiks Jums gerų emocijų ištisus metus, tiek saulei kepinant, tiek lietui lyjant ar žiemos speigams pučiant. Kartodrome sumontuota saugi, greita ir įdomi trasa, turinti 230 metrų ilgį 5 metrų plotį ir 12 įvairaus sudėtingumo posūkių. Trasoje integruota pažangiausia amb laiko skaičiavimo įranga kuri leidžia organizuoti neriboto dalyvių skaičiaus kartingo varžybas, nustato trasos rekordo savininką, teikia išsamią visų dalyvių važiavimų ataskaitą.

Taip pat kartodrome pati pažangiausia ir saugiausia technika. Lenktyniaujama sodi rx7 kartingais, kurių saugumas atitinka aukščiausius reikalavimus, taip pat kartinguose reguliuojasi ne tik sėdynių padėtis, bet ir valdymo pedalų atstumas.

Vilko kartodrome vyksta įvairaus pobūdžio varžybos. Vienos iš tokių: f-1 etapai, „autopiloto“ taurė – keturių kartodromų varžybos, bei begalė kitų. Nepamirštant firmų vakarėlių, prezentacinių vakarų, gimtadienių, bernvakarių ir kitų kolektyvinių švenčių.

Varžybose dalyvauja įvairaus amžiaus dalyviai, tiek pirmą kartą sėdintys kartinge tiek profesionaliose varžybose dalyvaujantys sportininkai.

„Vilko Kartodromas“
Raudondvario pl. 101
AB „Vilkas“ teritorijoje,
Kaunas


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Patricia Conor 2020-05-08 01:59
Esu labai laiminga, kad dr. Ilekhojie man padėjo sugrąžinti sielos draugę. Esu įsitikinęs, kad yra daug moterų, tokių kaip aš, kurios padarė viską, kas įmanoma, kad susigrąžintų savo vyrus. Aš atėjau čia pasakyti kiekvienai moteriai, kad nežiūrėtų daugiau, nes čia yra atsakymas. Aš visiškai manau, jei būtų buvę kokie penki rašybos raštai, pavyzdžiui, dr. Ilekhojie, pasaulis būtų buvęs geras. Aš ir mano vyras buvome atskirti 4 metams ir aš negalėjau susitvarkyti gyvenimo be jo. Aš pasinaudojau viskuo, kad jį susigrąžintum, bet aš nedirbau, kol perskaičiau daugybę liudijimų apie burtininką, vadinamą dr. Ilekhojie, ir apie tai, kaip jos darbas veiksmingas. yra. Iškart susisiekiau su ja ir ėmiausi žingsnių, kurių ji manęs paprašė, ir po 4 dienų mano buvęs skambino prašydamas atleidimo, kad jis nieko nenori, bet kad mane visam laikui grąžintų. Esu laiminga, kad radau gydytoją Ilekhojie. Tikiuosi, kad jums ji taip pat bus labai naudinga. Reikia pagalbos? „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 ARBA el. Paštas: gethelp05@gmail.com

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..