Viešbutis - restoranas „Perkūno Namai“

Perkūno al. 61, LT-44226 Kaunas

Telefonas: +370 37 320 230
Faksas: +370 37 323 678
El. paštas: hotel@perkuno-namai.lt

Viešbutis dirba visą parą, restorano darbo laikas 12.00 - 23.00 val.


Įvertinimas

4.67 (3)
Viešbutyje yra 29 modernūs kambariai ir atitinka europinius aukštos klasės viešbučių standartus. Juose rasite viską, ko tik gali prireikti poilsiui ar darbui: TV, telefoną, mini barą, seifą, bevielį nemokamą internet ryšį, plaukų džiovintuvą ir komfortabilius vonios kambarius su šildomomis grindimis ir neslidžia vonios danga. Jei norėtumėte patogios „king size“ lovos – tereikia ją užsakyti iš anksto ir bus paruošta.

Jauki restorano aplinka, pro kurio langus atsiveria žydintis slėnis su šimtamečiais ąžuolais – puiki vieta organizuoti šventinius pokylius, dalykinius pietus, svečių priėmimus bei linksmas šventes draugų būryje ar su bendradarbiais. Turime dvi pokylių sales: restorano salę, talpinančią iki 50 žmonių arba bibliotekos salę, talpinančią iki 20 žmonių.

Valgiaraštis viešbučio restorane nekasdienis. Jis atnaujinamas du kartus per metus, todėl užsukę visada galėsite paragauti naujų gurmaniškų patiekalų. Visi patiekalai - išskirtiniai, patiekiami ir ruošiami tarsi tikri meno kūriniai.

Viešbutis „Perkūno namai“ Jūsų verslo susitikimams, seminarams ar mokymams siūlo 2 sales - nedidelę, bet jaukią BIBLIOTEKOS salę, talpinančią 20 žmonių arba PENTHOUSE konferencijų salę, talpinančią iki 50 žmonių. Abi salės puikiai tinka konferencijoms, seminarams, mokymams, komandos formavimo renginiams ar prezentacijoms organizuoti.

Jūsų patogumui pasiūlysime Jums priimtiną renginio dalyvių susodinimo variantą. Yra konferencinė įranga, bei galimybė tam specifines užduotis atlikti lauke. Salės yra atskirtos nuo viešbučio svečių kambarių, bet turi patogų priėjimą ir išėjimą į sodą.

Suorganizuosime kavos pertraukėles ne tik salių fojė, bet ir mūsų nuostabiame sode. Paruošime pietus ar vakarienę konferencijų dalyviams, pasiūlysime specialias viešbučio kambarių kainas.

Profesionalus aptarnaujantis personalas, jauki gamtos apsupties aplinka padės Jums suorganizuoti sėkmingą ir įsimintiną verslo renginį ar įmonės pristatymą.
Nuoširdus asmeninis dėmesys ir kliento džiuginimas – mūsų aptarnavimo pagrindinė filosofija. Stengiamės, kad kiekvienas svečias jaustųsi kaip namie: artimumas neperžengiantis ribų ir visada maloni aplinka.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..