Buon Giorno Taverna

Vilniaus g. 34, Kaunas

Telefonas: +370 620 63777
El. paštas: buongiorneta@buongiorno.lt

9-23h


Įvertinimas

5 (2)
Spontaniškas „Buon Giorno” projektas, gimęs vaikščiojant dviese, pamiršto, apleisto ir tuo metu ypatingai niūraus Kauno miesto senamiesčio gatvelėmis… „Buon Giorno” krautuvėlės Draugai, domėdamiesi vis labiau besipildančiomis „Buon Giorno” krautuvėlės lentynomis, paskatino mus rasti jaukią vietelę, kurioje galėtų paragauti krautuvėlėje parduodamų produktų, įvertinti jų kokybę, atrasti naujų ir tikrų itališkų skonių. Taip mes pirmieji Vilniaus gatvėje, sumanėme Draugus susodinti palangėse ir vaišintis vynu ąsotėliuose… Norėjome sukurti tai, ką šešerius metus bandėme patarti Ho.Re.Ca sektoriui, bet likdavome neišgirsti.
Taigi, mielieji, sveiki užsukę į „Buon Giorno” taverną, ši viena bendra erdvė skirta jaukiam ir nuoširdžiam bendravimui, pokalbiams, mintims, posmams ir kūrybai, kurią renkame ir kabiname skalbinių segtukais. Čia šeimininkauja lėlės, įsimylėjusios Italiją: rytais kepa kruasanus, spaudžia šviežias sultis ir gamina skaniausią mieste kavą, dienomis mėgaujasi paprastais dalykais, o vakaro neįsivaizduoja be romantikos ir žvakių šviesos. Gaila, bet rezervuotis visos „Buon Giorno” tavernos neįmanoma, mes už draugystę, todėl nenorime, kad atsitrenktumėte į tą ne itin mielą užrašą „rezervuota”, „Buon Giorno” taverna uždaroma tik kartą metuose tam, kad jos mielas kolektyvas galėtų pamiršti darbo rūpesčius, o tai tikri draugai juk visada supras. Rezervuojami čia tik atskiri staliukai ir laukiami visi, kas mėgsta skoningą ir draugišką pasisedėjimą.

„Buon Giorno” - viskas paprasta ir sukurta tam, kad rytai, dienos ir vakarai taptų paprasti ir malonūs. Mums gražiausia muzika – tai Jūsų šurmulys ir teigiamos emocijos, kūrėme viską tik šilčiausių minčių vedami... Užsukite, čia kvepia namais, vyšniomis, obuolių pyragu, kartais skrudintais riešutais.., o gal net tikra Italija?
„Buon Giorno” - Jaukus šurmulys!


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..