Kauno Jachtklubas

R. Kalantos g. 124, Kaunas (važiuoti pro Pažaislio vienuolyną)

Kauno Jachtklubas daugelio Kauno gyventojų ir svečių pamėgta vieta. Pušyne prie Kauno marių įsikūręs jachtų uostas mėgiamas būriavimo profesionalų ir smalsuolių. Išskirtinė gamta, įrengti takeliai, suoleliai ir žaliosios zonos aplink uostą traukia gamtos mylėtojus, romantikus ir šeimas su vaikais. Puiki vieta pasivaikščioti, pasigrožėti jachtų plazdančimis burėmis, Kauno marių platybėmis, palydėti saulėlydžius, vaikams pažaisti žaidimų aikštelėje. Šiltuoju sezonu ieškantiems pramogų siūlomi pasiplaukiojimai valtimis, jachtomis, kateriais. Vyksta įvairūs muzikiniai ir būriavimo renginiai.

Šioje vietoje įsikūręs restoranas siūlo europietišką meniu, kelias lauko terasas, terasą ant vandens. Nuostabūs saulėlydžiai prie vyno taurės garantuoti. Taip pat yra viešbutis, sporto ir laisvalaikio kompleksas siūlantis sporto sales, sauną, lauko tenisą.
Šaltuoju sezonu jachtklubas tampa ramybės oaze, apsnigtos pušys ir apšalusios marios nuteikia romantiškai. Esant stipresniam šaltukui Kauno mariose įrengiama ledo čiuožykla. Pasivaikščiojimai gryname ore ir šilti pietūs gali tapti puikia savaitgalio pramoga šeimai, poroms, draugams.
Atraskite šią unikalią Kauno vietą!

Kaip pasiekti Kauno Jachtklubą?
Kauno Jachtklubą galite pasiekti važiuodami link Pažaislio vienuolyno. Pasiekę Pažaislio vienuolyną sukite į kairę ir važiuokite iki pat kelio pabaigos. Atvyksite į Jachtklubo automobilių stovėjimo aikštelę, kurioje nemokamai galite pasistatyti automobilį.

Adresas:
R.Kalantos g. 124 LT-52332 Kaunas
 

Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..