Garsenės pilis ir gamtos takas

Gārsene, Aknīstes raj., Latvija

Garsenės pilis ir gamtos takas

Garsenės pilis pastatyta prieš 150 metų ir yra fon Budberg baronų giminės nuosavybė. Ant Dienvidsusejos upelio kranto, šalia Garsenės pilies yra turistinis takas su poilsio vietomis ir laužavietėmis. Čia galima apžiūrėti daugiau nei 40 unikalių gamtos objektų ir reikšmingiausių architektūros ir krašto kultūros istorijos paminklų.

Kultūros ir istorijos takas veda iki Garsenės bažnyčios, kuri buvo pastatyta pirmai barono žmonai atminti. Bažnyčioje yra vargonai, galima apžiūrėti gerai išsaugotus vitražus, įmantrią medinę vidinę apdailą. Kas trečią šeštadienį bažnyčioje vyksta pamaldos. Galima apžiūrėti baronų šeimos rūsį. Parke daugybė retų rūšių medžių.

Baronų pasivaikščiojimo takas. Arbatos kalva – baronų šeimos poilsio vieta šalia malūno prie Garsenės upės. Tvenkinys, kuriame maudėsi baronas. Uosių alėja, laužavietė, poilsio vieta vaikams. Dainų akmuo (Dainu akmens). Čia galima pamatyti ir sužinoti viską apie Vištos koją (Vistas kāja), Tris mergeles (Trejmeitiņām), Altoriaus akmenį (Altārakmeni), Meilės salą (Mīlestības saliņa), Baronų krėslą (Barona krēsls) ir milžiną Lutausį (lielo Lutausi). Milžinas – trečias pagal dydį Latvijoje.

Staburago takas – pats naujausias iš ekskursijos takų, o taip pat kiti gamtos takai.

Kontaktai:
Tel.: +371 65229643, +371 29490656
Еl. paštas: gar.psk@gmail.com
Телефон:

Kainos:
Suaugusiems 1.00 LVL
Moksleiviams 0.50 LVL

Darbo laikas:
Trečiadienis - Sekmadienis 12:00 – 18:00

 

Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..